Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 04 05:05 | London, Dec 04 03:05 | New York, Dec 03 23:05
Shanghai, Dec 04 11:05 | Tokyo, Dec 04 12:05 | Sydney, Dec 04 14:05

Переваги власного бізнесу

Переваги власного бізнесу
23 червня 2015 в 16:04 - Ілона Чіркова


Переваги власного бізнесу

Роки цивілізованих ринкових відносин вже показали нам: Власний бізнес - це, як правило, цікава справа, непогані гроші, визнання суспільства.  В чому ж полягають переваги власного бізнесу?

Якщо Ви вже маєте ідею для відкриття власного бізнесу або Вам необхідно організувати виставку чи зареєструвати торгову марку - завітайте на kcci.kharkov.ua/ru/buhgalterskie-uslugi.html. Тут кваліфіковані спеціалісти безкоштовно проконсультують Вас з будь-якого питання та допоможуть вдало обійти усі підводні камені стрімкої течії сучасного бізнесу

Власний бізнес, перевага 1. Звичайно, перший плюс - гроші. Якою б не була зарплата на найманій роботі, вона обмежена рішенням начальства. Навіть якщо ви понад норму працювали в минулому місяці, ви не отримаєте в кілька разів більше, ніж зазвичай. Працюючи на себе, ви знімаєте всі обмеження на розмір доходу. Безумовно, власний бізнес потребує вкладень, але якщо ви перестаєте працювати заради роботи або, як кажуть наймані співробітники, "ходити" на роботу, кожен ваш крок приносить прибуток. Інакше ви його, цей крок, просто не будете робити.

Власний бізнес, перевага 2. Друга перевага свого бізнесу - можливість розпоряджатися своїм часом на свій розсуд. Може, саме це робить власний бізнес настільки притягуючим. Адже навіть ті, хто не наважується за нього взятися або ще не замислювався над цим, самі того не помічаючи, насправді мріють про цю свободу.

Власний бізнес, перевага 3. Наступна перевага настільки вагома, що багато хто цінує її навіть вище за гроші: свобода вибору діяльності. Займатися тим, що подобається - величезна розкіш. Задумайтеся: чи багато хто з ваших знайомих робить те, що дійсно хоче? Як правило, максимум, що дозволяє наймана робота, це задовольнятися "своєю" областю діяльності.

Власний бізнес, перевага 4. Наступний плюс - не потрібно ні перед ким звітувати. Ви нікому не підпорядковуєтесь, не боїтеся догани, не чекаєте осуду, на вас не тисне оцінка ваших дій керівництвом. Ви сам собі господар, і тільки ви вирішуєте, як будувати свій графік, за що братися в першу чергу і чи можна щось відкласти на завтра. Більше того, ви самі вирішуєте, працювати з такими-то людьми чи ні.

Власний бізнес, перевага 5. Ще варто відзначити такий плюс, як впевненість у завтрашньому дні. Багато хто захоче заперечити: мовляв, впевненість і стабільність дає саме наймана робота з гарантованою зарплатою, а свій бізнес - це "то порожньо, то густо". Можливо. Але ті, кого хоч раз звільняли за скороченням штатів або кому по кілька місяців затримували зарплату, думають по-іншому. Якщо ваш дохід не виплачується в кінці місяця автоматично, а безпосередньо залежить від ваших дій, то ви не боїтеся скорочень або позбавлення премії, і в разі чого набагато швидше "найманця" оговтаєтесь від будь-яких дефолтів і криз.


Гроші, час, свобода діяльності, психологічно комфортне коло партнерів - це основні пункти, на які ви можете впливати, маючи власний бізнес. Крім цього є ще маса аспектів, в різній мірі привабливих в залежності від особистих цінностей та цілей людини.

Для багатьох сам факт створення власного бізнесу є значущим етапом самоствердження, дієвим способом зміцнення самооцінки.

Багатьом чоловікам важливо відчувати себе таким що відбувся  в очах суспільства і дорогих людей, і багато жінок знаходять у своїй, хай невеликій, справі можливість самовираження. Але як би не відрізнялася мета тих, хто одного разу прийшов до своєї справи, їх об‘єднує одне: вони будують свої дні, тижні і роки у відповідності зі своїми потребами і бажаннями.

Без перебільшення, власний бізнес - не робота, це спосіб життя. У ньому, звичайно, вистачає і складнощів, але, судячи з того, що люди набагато частіше переходять від найманої праці до своєї справи, ніж навпаки, плюси важать важче.

 
Переваги власного бізнесу


Новини Статті Аналітика
Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Нацбанк оголосив про 17 мільярдів прибутку Нацбанк оголосив про 17 мільярдів прибутку Заробіток на аукціонах Заробіток на аукціонах ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Залишок коштів на коррахунках банків України зменшився на 1,8 млрд грн. Залишок коштів на коррахунках банків України зменшився на 1,8 млрд грн. Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Microsoft наростила прибуток і виторг, але знизила продажі Windows Microsoft наростила прибуток і виторг, але знизила продажі Windows Необхідні умови для відкриття власного бізнесу Необхідні умови для відкриття власного бізнесу I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Прибуток агрохолдингу Прибуток агрохолдингу "Астарта" зріс в 2,7 рази Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ти купуєш те, що тобі не потрібно, то незабаром будеш продавати те, що тобі необхідно.

Б.Франклін.
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті