Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 16 14:07 | London, Jan 16 12:07 | New York, Jan 16 08:07
Shanghai, Jan 16 20:07 | Tokyo, Jan 16 21:07 | Sydney, Jan 16 23:07

КМДА знову подумає про продаж "Хрещатика", "Київспецтранса" i "Метровагонсервiса"

КМДА знову подумає про продаж "Хрещатика", "Київспецтранса" i "Метровагонсервiса"
13 квітня 2011 в 19:00 - Роман Зайцев


КМДА знову подумає про продаж "Хрещатика", "Київспецтранса" i "Метровагонсервiса"

Київська мiська державна адмiнiстрацiя наполягатиме на приватизацiї комунальних пакетiв акцiй банку "Хрещатик", пiдприємств "Київспецтранс" i "Метровагонсервiс".Про це заявив начальник Головного управлiння комунальної власностi Києва Дмитро Парфененко в iнтерв‘ю агентству "Iнтерфакс-Україна".

"Питання про внесення цих об‘єктiв вирiшуватиметься пiсля того, як програма приватизацiї на 2011-2012 роки набуде чинностi", - сказав вiн.

"Як ви вважаєте - можна отримати 1,38 млрд. гривень, маючи на руках дев‘ять пакетiв акцiй i 150 примiщень? У списку, який ми пропонуємо, звiсно, є дуже привабливi об‘єкти, але їх небагато, переважно "дрiб‘язок". Без об‘єктiв, що можуть забезпечити серйознi грошовi надходження, план на 2011 рiк виконати не реально", - наголосив Парфененко.

Як повiдомлялося, 31 березня Київрада затвердила програму приватизацiї на 2011-2012 роки, вилучивши з неї пакет акцiй у розмiрi 24,525% ПАТ КБ "Хрещатик", а також ЗАТ "Київспецтранс" (25,99%) i ВАТ "Метровагонсервiс" (51%).

Заступник голови КМДА Олександр Пузанов заявив, що вся програма приватизацiї спочатку передбачала, що в результатi її реалiзацiї надходження до мiського бюджету мають становити 1,4 млрд. гривень.

Проте у зв‘язку з тим, що Київрада виключила пакети акцiй банку "Хрещатик", а також "Київспецтрансу" та "Метровагонсервiсу", плани надходжень до бюджету вiд приватизацiї можуть бути не виконанi.

КМДА знову подумає про продаж "Хрещатика", "Київспецтранса" i "Метровагонсервiса"


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Нафтогаз" вперше продав ОВДП на 5 мільярдів приватному банку Рідкісний рожевий діамант продано на аукціоні Sotheby’s за рекордні $46 млн Рідкісний рожевий діамант продано на аукціоні Sotheby’s за рекордні $46 млн I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Укргазвидобування" продало на аукціоні 108,69 тисяч тонн скрапленого газу Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті