Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 27 02:43 | London, Sep 27 00:43 | New York, Sep 26 20:43
Shanghai, Sep 27 08:43 | Tokyo, Sep 27 09:43 | Sydney, Sep 27 11:43

Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес

Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес
30 травня 2011 в 14:40 - Роман Зайцев


Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес

Власник контрольного пакету акцій СК "Універсальна" Віталій Антонов має намір продати всі належні йому акції компанії.Про це він повідомив "Делу" в кулуарах Варшавського саміту IPO країн Центральної та Східної Європи, що завершився 26 травня.

"Прийде час, і ми повністю вийдемо з цього бізнесу. Зараз страхові компанії коштують дешево. Ми продамо всі наші акції, коли буде добра кон‘юнктура", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, до складу акціонерів СК "Універсальна" планує увійти Європейський банк реконструкції та розвитку. 14 червня рада директорів ЄБРР має намір затвердити рішення про входження в капітал "Універсальної".

Цю операцію в ЄБРР оцінили в 85 мільйонів гривень, натомість вимагаючи ввести двох своїх представників у наглядову раду страховика для поліпшення його корпоративного управління.

За оцінками Віталія Антонова, ЄБРР може стати власником 23% акцій страховика.

Антонов також заявив, що готовий знизити свою частку в страховика нижче контрольної.

Статутний капітал СК "Універсальна" становить 126,5 мільйонів гривень.

Її контролює "Універсальна інвестиційна група", до якої, зокрема, входять концерни "Галнафтогаз", "Хлібпром", UDC Holding.

Серед акціонерів "Універсальної" - Goldman Sachs - 10,54%, Emerging Europe Growth Fund, Horizon Capital - 10,65%, Genesis - 9,89%.

Акції страховика котируються на "Українській біржі" і ПФТС.

Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз" вперше продав ОВДП на 5 мільярдів приватному банку Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укргазвидобування" продало на аукціоні 108,69 тисяч тонн скрапленого газу Рідкісний рожевий діамант продано на аукціоні Sotheby’s за рекордні $46 млн Рідкісний рожевий діамант продано на аукціоні Sotheby’s за рекордні $46 млн I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Нафтогаз" на біржових торгах не вдалося продати 12,5 тисяч тонн палива Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Найбагатша людина - це не та, котра більше всіх має, а та, котра менше всіх потребує.

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті