Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 09:46 | London, Jul 18 07:46 | New York, Jul 18 03:46
Shanghai, Jul 18 15:46 | Tokyo, Jul 18 16:46 | Sydney, Jul 18 18:46

Азаров розповів, як буде легше і веселіше з новими податками

Азаров розповів, як буде легше і веселіше з новими податками
Рейтинг: 0
Голосів: 0
17 вересня 2010 в 15:15 - Роман Зайцев


Азаров розповів, як буде легше і веселіше з новими податками

Новий податковий кодекс передбачає зменшення податку на прибуток до 16 % у 2016 році. Про це розповів прем'єр-міністр Микола Азаров, представляючи кодекс на розширеному засіданні уряду .  За його словами, вже наступного року цей податок буде зменшено з 25% до 19%. А до 2016 року він зменшиться до 16%.

Крім того, за словами прем‘єра, з 1 січня 2014 року планується встановити ПДВ на рівні 17%.

Водночас міністр фінансів Федір Ярошенко повідомив, що у ньому передбачено запровадження 5-річних податкових канікул для малого бізнесу. Канікули стосуються лише податку на прибуток.

"Середній та великий бізнес отримає реальне зниження податкового навантаження за рахунок зменшення ставок основних загальнодержавних податків. На 10 років будуть звільнені від податку на прибуток підприємства, які працюють в галузях легкої промисловості, судо- та літакобудування", - заявив міністр.

Крім того, за словами Ярошенка, кількість загальнодержавних податків буде скорочена з 29 до 19 видів, а місцевих з 14 до 4.

Також кодекс передбачає спрощення умов для започаткування власного бізнесу, оскільки "це є основою для формування повноцінного середнього класу".

Ярошенко повідомив про спрощення системи оподаткування громадян. "Запропоновано дві ставки: 15% для доходів менших за 10 мінімальних зарплат на місяць і 17% - для доходів більше за 10 мінімальних зарплат", - пояснив міністр.

Податком зі ставкою у 5% буде оподатковано дохід від депозитів, що перевищують 200 000 гривень. "Для заможних громадян буде запроваджено податок на нерухомість у розмірі 10 гривень за 1 кв.м. на рік" , -  сказав міністр.

Азаров розповів, як буде легше і веселіше з новими податками


Новини Статті Аналітика
Азаров написав Путіну Азаров написав Путіну "газового" листа Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011
Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011
Кабмін змінив порядок нарахування ПДВ Кабмін змінив порядок нарахування ПДВ Суспільно-економічні інститути як комунікаційні елементи національної інноваційної інфраструктури Суспільно-економічні інститути як комунікаційні елементи національної інноваційної інфраструктури ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Квитки на Євро-2012 не обкладатимуться ПДВ Квитки на Євро-2012 не обкладатимуться ПДВ Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Великі платники податків сплатили до Держбюджету України 41 млрд. грн. Великі платники податків сплатили до Держбюджету України 41 млрд. грн. Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті