Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 09 03:40 | London, Dec 09 01:40 | New York, Dec 08 21:40
Shanghai, Dec 09 09:40 | Tokyo, Dec 09 10:40 | Sydney, Dec 09 12:40

У Telegram з’явилася платформа для офіційної реклами

У Telegram з’явилася платформа для офіційної реклами


У Telegram з’явилася платформа для офіційної реклами

Рекламні оголошення відображатимуться лише у великих загальнодоступних каналах і не торкнуться особистих чатів.
 
Автор месенджера Telegram Павло Дуров анонсував запуск рекламної платформи Telegram Ads. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі 26 жовтня.
 
Платформа доступна за посиланням promote.telegram.org і поки що працює в тестовому режимі.
 
"Незабаром у каналах Telegram вперше з’являться офіційні рекламні повідомлення. Більшість користувачів навряд чи помітить цю зміну", - написав Дуров.
 
Він підкреслив, що рекламні повідомлення не торкнуться списку чатів, особистих розмов або груп – вони з’являться лише у великих каналах, де є тисяча підписників і більше.
 
Крім того, для показу реклами не буде використано особистих даних, а офіційні рекламні повідомлення в Telegram будуть ненав’язливими.
 
"Конфіденційність користувачів для Telegram є першорядною. Вміст рекламних повідомлень залежатиме лише від тематики каналів, в яких вони виводяться, а не від особистих даних користувачів", - запевнив творець месенджера.
 
Текст реклами буде коротким, без зовнішніх посилань або фотографій і з’явиться лише після перегляду нових повідомлень у каналі.
 
Дуров нагадав, що зараз у Telegram-каналах зустрічається реклама, яку публікують їхні власники у вигляді звичних повідомлень.
 
"Офіційні рекламні повідомлення, які впроваджує Telegram, будуть набагато комфортнішими для користувачів. Дохід від таких рекламних оголошень дозволить Telegram далі надавати користувачам безкоштовний та необмежений сервіс", - заявив він.
 
Нагадаємо, про плани монетизувати месенджер Дуров оголосив наприкінці минулого року. Він пообіцяв, що всі поточні послуги залишаться безкоштовними, але з’являться нові платні функції для бізнес-користувачів.
 
Telegram має 70 млн нових користувачів на тлі збою Facebook
 
 
Новини від Корреспондент.net в Підписуйтесь на наш канал korrespondentnet

У Telegram з’явилася платформа для офіційної реклами


Новини Статті Аналітика
Курси валют на 9 грудня: гривня посилила зростання до долара Курси валют на 9 грудня: гривня посилила зростання до долара Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
В Україні продали спиртзавод за рекордних 333 млн гривень В Україні продали спиртзавод за рекордних 333 млн гривень Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В Україні продали спиртзавод за рекордні 333 млн гривень В Україні продали спиртзавод за рекордні 333 млн гривень Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
KAN Development розширює інфраструктуру ЖК медичним сервісом Добробуту KAN Development розширює інфраструктуру ЖК медичним сервісом Добробуту У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Вперше в Україні adidas і Бейонсе представляють п’яту спільну колекцію IVY PARK — Вперше в Україні adidas і Бейонсе представляють п’яту спільну колекцію IVY PARK — "HALLS of IVY" Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті