Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 05:56 | London, Jul 20 03:56 | New York, Jul 19 23:56
Shanghai, Jul 20 11:56 | Tokyo, Jul 20 12:56 | Sydney, Jul 20 14:56

Світовий банк позичить Україні 400 мільйонів на водо- і теплопостачання

Світовий банк позичить Україні 400 мільйонів на водо- і теплопостачання
7 лютого 2011 в 19:17 - Роман Зайцев


Світовий банк позичить Україні 400 мільйонів на водо- і теплопостачання

У 2012 році Всесвітній банк планує профінансувати програму розвитку сфери водо-і теплопостачання на 400 млн. доларів.Повідомив перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Юрій Хіврич, пише видання "Комерсант-Україна".

"Тиждень тому відбулася зустріч з представниками Світового банку, вони мають намір продовжити співпрацю і обіцяють нам в наступному році ще 200 млн. доларів на воду і 200 млн. на тепло", - сказав чиновник.

За його словами, кошти будуть витрачені на реконструкцію систем водо-і теплопостачання, модернізацію та ремонт підприємств, закупівлю енергозберігаючого обладнання.

Позики Світового банку уряд має намір залучити для реалізації Загальнодержавної програми реформування ЖКГ на 2009-2014 роки, згідно з якою на модернізацію і ремонт централізованих систем водопостачання необхідно 1,42 млрд. гривень, теплопостачання - 2,85 млрд. гривень.

"Ми розраховуємо не лише на ті кошти, які закладені в тарифі чи передбачені в держбюджеті. Ми активізували роботу з міжнародними фінансовими організаціями для пошуку додаткових коштів", - зазначив пан Хіврич.

Першу кредитну угоду про цільове фінансування ЖКГ під державні гарантії Світовий банк уклав з Кабміном у травні 2008 року.

Банк розпочав надання позик на загальну суму 140 млн. доларів терміном на 20 років з п‘ятирічним пільговим періодом під LIBOR +4,01% на проект "Розвиток міської інфраструктури".

"Основний компонент" проекту включає кредити на 59,530 млн. долара - в Одесі, Чернігову, Івано-Франківську, "відкритий компонент" - кредитування невеликих проектів у сфері енергозбереження на 78,12 млн. долара.

Ще 2,35 млн. долара - закупівля глибинних насосів для водоканалів.

Брати участь у проекті мали намір 25 міст. Тоді ж у Світовому банку пообіцяли збільшити кредитну лінію комунальним підприємствам теплової енергетики та водопостачання до 400 млн. доларів після освоєння 20% кредитних коштів.

Однак у 2009 році в банку заявили, що продовжать фінансування проекту тільки після того, як уряд створить тарифний регулятор, буде прийнятий закон "Про концесії", а комунальні підприємства витратять 50% позики.

"Ми освоюємо кошти банку в 15 містах в повному обсязі - 140 млн. доларів. Ці кошти в основному спрямовані на заміну обладнання, зокрема насосного. Відсоток за цим кредитом з 15 жовтня становить 0,6% річних", - повідомив Хіврич.

Світовий банк позичить Україні 400 мільйонів на водо- і теплопостачання


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Банки все більше кредитують населення Банки все більше кредитують населення Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Фонд молодiжного будiвництва у 2011 році видав кредитів на 10 мільйонів Фонд молодiжного будiвництва у 2011 році видав кредитів на 10 мільйонів Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті