Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 04:03 | London, Mar 20 02:03 | New York, Mar 19 22:03
Shanghai, Mar 20 10:03 | Tokyo, Mar 20 11:03 | Sydney, Mar 20 13:03

Nestle зберігає високі темпи зростання з підвищенням цін

Nestle зберігає високі темпи зростання з підвищенням цін
За матеріалами: Reuters
Рейтинг: 0
Голосів: 0
22 жовтня 2010 в 11:07 - Христина


Nestle зберігає високі темпи зростання з підвищенням цін

Харчовий гігант Nestle AG підтвердив прогноз показників на 2010 рік, повідомивши про збереження високого рівня базових продажів у третьому кварталі завдяки ринкам, що розвиваються і попиту на каву Nespresso.  

Nestle відзначив збереження темпів зростання першого півріччя, незважаючи на більш високу базу для порівняння і підйом цін на сировину, які важко перекласти на плечі споживачів на розвинених ринках Європи і США.

Продажі в ключовому відділенні Nestle виросли до 77,0 мільярдів швейцарських франків у відповідності з прогнозом аналітиків, опитаних Reuters.

Органічно продаж продуктів та напоїв компанії збільшилися на 5,7 відсотка, перевищивши прогноз аналітиків в 5,4 відсотка.

Харчові продукти та напої забезпечують майже 100 відсотків загальної виручки групи після того, як вона завершила продаж 52 відсотків акцій, що залишалися у неї, в Alcon Inc фармацевту Novartis AG за $28,3 мільярда.

 

Nestle зберігає високі темпи зростання з підвищенням цін


Новини Статті Аналітика
Більше 70% українців бояться різкого підвищення цін Більше 70% українців бояться різкого підвищення цін Акції європейських компаній падають Акції європейських компаній падають ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Nestle зацікавлена в придбанні в Україні виробника води Nestle зацікавлена в придбанні в Україні виробника води Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Прибуток Nestle виріс до $34,2 млрд. Прибуток Nestle виріс до $34,2 млрд. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Забудовники відповідатимуть за затримки і підвищення цін Забудовники відповідатимуть за затримки і підвищення цін Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Novartis збільшила прибуток на 18% до $9,969 млрд. Novartis збільшила прибуток на 18% до $9,969 млрд. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті