Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 08:53 | London, Jul 17 06:53 | New York, Jul 17 02:53
Shanghai, Jul 17 14:53 | Tokyo, Jul 17 15:53 | Sydney, Jul 17 17:53

"Укравтодору" в цьому році необхідно 7 мільярдів на обслуговування боргів

"Укравтодору" в цьому році необхідно 7 мільярдів на обслуговування боргів
7 лютого 2011 в 17:37 - Роман Зайцев


"Укравтодору" в цьому році необхідно 7 мільярдів на обслуговування боргів

Державна служба автомобільних доріг "Укравтодор" оцінює обсяг коштів, які необхідні їй у 2011 році для обслуговування зобов'язань за кредитами, у більш ніж 7 млрд. гривень.Про це повідомив заступник голови "Укравтодору" Євгеній Прусенко під час прямої лінії в газеті Урядовий кур‘єр, передають "Українські новини".

"В цьому році вже на початку лютого необхідно повернути Укрсиббанку і Ощадбанку 3,1 млрд. гривень, а в цілому в 2011 році - понад 7 млрд. гривень", - зазначив Прусенко.

За його словами, всього до 2038 року Укравтодор повинен повернути приблизно 37 млрд. гривень за кредитами, взятими в міжнародних фінансових організаціях та комерційних банках під державні гарантії.

Прусенко підкреслив, що найбільші виплати необхідно здійснити в 2011 році зважаючи на взятих в 2008-2009 роках короткострокових кредитів.

Укравтодор розраховує на залучення в 2011 році не менше 10 млрд. гривень кредитних коштів під державні гарантії.

Укравтодор розглядає пропозиції 7 компаній з будівництва 13 автодоріг для подальшої їх експлуатації на умовах концесії.

"Укравтодору" в цьому році необхідно 7 мільярдів на обслуговування боргів


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
"Укравтодор" позичив 450 мільйонів на дороги Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Банки все більше кредитують населення Банки все більше кредитують населення Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті