Інвестиції.орг

Kyiv, May 22 14:22 | London, May 22 12:22 | New York, May 22 08:22
Shanghai, May 22 20:22 | Tokyo, May 22 21:22 | Sydney, May 22 23:22

"Укравтодор" позичив 450 мільйонів на дороги

"Укравтодор" позичив 450 мільйонів на дороги
30 травня 2011 в 14:00 - Роман Зайцев


"Укравтодор" позичив 450 мільйонів на дороги

"Укравтодор" підписав кредитний договір з Європейським інвестиційним банком про надання 450 мільйонів євро.Як повідомив за підсумками підписання угоди заступник глави "Укравтодору" Євген Прусенко, кредит надано терміном на 20 років з відстрочкою першої виплати в п‘ять років, пише видання "Экономические известия".

Відсоткова ставка становила EURIBOR +0,7% річних. Умови цієї позики можна назвати більш вигідними, ніж попередні, в рамках цього ж проекту.

Нагадаємо, в листопаді минулого року ЄБРР виділив "Укравтодору" перший транш для реалізації програми "Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва" - теж на 450 мільйонів євро.

Умови цього кредиту передбачають термін у 15 років і пільговий період в чотири роки, а процентна ставка встановлена на рівні LIBOR +1%.

Загальна сума проекту з покращання доріг навколо Києва оцінюється у 1,07 мільярда євро.


Робота на залучення цих коштів почалася ще в 2009 році, тоді планувалося залучити кредит єдиним траншем на суму 900 мільйонів євро.

Але головною перешкодою, за інформацією видання, стала позиція Мінфіну, який  погодив таку суму кредиту.

Обґрунтовувався протест обмеженими можливостями держбюджету України, в якому резервуються кошти як держгарантій по таких позиках.

Саме тому виділення коштів вирішено було розподілити на кілька етапів.

Втім, певний ризик зриву кредитних договорів поки існує - у випадку, якщо вони не пройдуть ратифікацію в парламенті.

Як пояснив Євген Прусенко, кожна подібна угода проходить експертизу в Мін‘юсті на предмет того, чи вимагає воно ратифікації Верховною радою.

За підписаною в п‘ятницю угодою з ЄІБ висновок Мін‘юсту поки не отримано.

До закону про держбюджет-2011 спочатку були закладені кошти на забезпечення урядових гарантій за кредитами "Укравтодору" на суму 1,979 мільярда гривень.

З них - по 494,7 мільйона гривень банкам ЄБРР і ЄІБ за проектом реконструкції доріг на підходах до Києва.

У той же час в квітні були прийняті зміни до закону про держбюджет, згідно з якими сума держгарантій "Укравтодору" в 2011 році збільшився на 1,049 мільярда гривень.

Мотивацією стало скасування підвищення ставок акцизних зборів на нафтопродукти, в результаті якої дорожній фонд недоотримає цього року, за оцінками уряду, близько 1 мільярда гривень в якості надходжень від податків за продаж і ввезення підакцизних продуктів.

Гарантії уряду, передбачені на даний момент держбюджетом, повинні покрити близько третини суми очікуваних "Укравтодором" позик в 2011 році.

"Укравтодор" позичив 450 мільйонів на дороги


Новини Статті Аналітика
ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Кабмін дозволив Кабмін дозволив "Укренерго" позичити 175 мільйонів Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Київ позичить 300 мільйонів, щоб віддати борги за 2004 рік Київ позичить 300 мільйонів, щоб віддати борги за 2004 рік Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укрспирт" хоче позичити 800 мільйонів гривень Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
МВФ схвалив виділення Португалії кредиту у розмірі 26 млрд євро МВФ схвалив виділення Португалії кредиту у розмірі 26 млрд євро Інноваційний підхід до формування страхових продуктів Інноваційний підхід до формування страхових продуктів I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той справжній друг, хто приховує наші недоліки від погляду інших людей і відкриває їх нашому власному погляду.

У. Секкер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті