Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 21 17:03 | London, Oct 21 15:03 | New York, Oct 21 11:03
Shanghai, Oct 21 23:03 | Tokyo, Oct 22 00:03 | Sydney, Oct 22 02:03

Чиновники цілеспрямовано монополізують IT-ринку

Чиновники цілеспрямовано монополізують IT-ринку
30 листопада 2010 в 10:26 - Уляна Роїк


Чиновники цілеспрямовано монополізують IT-ринку

У розпорядженні "Багнета" опинилася копія відповіді на інформзапрос, спрямований журналістами ІА "Наш Продукт" на адресу глави Держкомпідприємництва Бродського.  

Темою запиту стала неоднозначна ситуація з впровадженням в Україні системи електронного документообігу (СЕД). Нагадаємо - Держспецзв‘язку робить спробу впровадити СЕД, яка була піддана жорсткій критиці з боку підприємців IT-сфери.

У той час як в країні є безліч вітчизняних розробок, які вже встигли продемонструвати свою ефективність і пристосованість до особливостей нашого регіону, чиновники пропонують щось неймовірне, неоковирне і те, що потребує величезних бюджетних вливань. Природно, зацікавлені бізнесмени, м‘яко кажучи, дивуються від такого "державного" підходу і намагаються зробити так, щоб їх почули і дали взяти участь у дискусії. Адже реалізація лобійованого проекту Держспецзв‘язку, на думку вітчизняних фахівців, може призвести до монополізації ринку, і, як наслідок, до знищення низки успішних вітчизняних ІТ-підприємств. Крім того, технічне рішення даного проекту ставить під сумнів безпеку електронних цифрових підписів, у тому числі і вищого керівництва країни.

Незважаючи на розумні доводи українських фахівців, чиновники продовжують вперто гнути свою лінію, видаючи явно провальний проект за "досягнення сучасних технологій". Найсумніше те, що профільне відомство - Держкомпідприємництва - жодним чином не бажає допомогти бізнесменам IT-сфери відстояти свої права на чесну конкуренцію і участь у розробці технічного проекту державної важливості. На запит, направлений на ім‘я голови комітету Бродського, журналісти інформагентства отримали елементарну відписку, наспіх виготовлену одним їх заступників горе-чиновника.

 

Чиновники цілеспрямовано монополізують IT-ринку


Новини Статті Аналітика
Розробник програмного заезпечення Adobe Systems збільшить свої обороти до $5 млрд. Розробник програмного заезпечення Adobe Systems збільшить свої обороти до $5 млрд. Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Київенерго заявляє про загрозу відключення води в столиці Київенерго заявляє про загрозу відключення води в столиці Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Фондовий ринок США закрився зростанням Фондовий ринок США закрився зростанням Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Daimler попросив Єврокомісію оформити йому явку з повинною Daimler попросив Єврокомісію оформити йому явку з повинною У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Курс валют на 23 жовтня: гривню послабили Курс валют на 23 жовтня: гривню послабили Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорогоцінний камінь не можна відполірувати без тертя. Так само і людина не може стати успішним без достатньої кількості важких спроб.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті