Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 04:43 | London, Jul 17 02:43 | New York, Jul 16 22:43
Shanghai, Jul 17 10:43 | Tokyo, Jul 17 11:43 | Sydney, Jul 17 13:43

Фондовий ринок України може стати міжнародним за стандартами

Фондовий ринок України може стати міжнародним за стандартами
1 лютого 2011 в 18:12 - Ілона Чіркова


Фондовий ринок України може стати міжнародним за стандартами

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) України має намір підписати меморандум з Міжнародною організацією з цінних паперів (International Organization of Securities Commissions - IOSCO) в 2011 р.Про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова ДКЦПФР Дмитро Тевелєв.

За його словами, країни, які підписують меморандум, беруть на себе зобов‘язання адаптувати своє законодавство та нормативну базу до міжнародних стандартів.

Д. Тевелєв зазначив, що вони йдуть до того, щоб виконати всі вимоги меморандуму, і ввійти в світове співтовариство регуляторів, а значить долучити Україну до стандартів і правил, які встановлені на багатьох фінансових ринках.

Він додав, що Україна багато в чому зараз зробила значний крок до досягнення вимог, до стандартів і правил організації, але певні моменти ще залишаються.

Фондовий ринок України може стати міжнародним за стандартами


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Огляд українських ринків за 17.02.2011.  Неспокійний день Огляд українських ринків за 17.02.2011. Неспокійний день
"Донецьксталь" обіцяє судитися з ДКЦПФР через призупинку обігу акцій Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих
Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Надра України" і Eni Ukraine Holdings підписали меморандум про взаєморозуміння Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті