Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 10:29 | London, Jul 21 08:29 | New York, Jul 21 04:29
Shanghai, Jul 21 16:29 | Tokyo, Jul 21 17:29 | Sydney, Jul 21 19:29

В Україні хочуть створити аграрний банк з дешевими кредитами для селян18 січня 2011 в 17:37 - Роман Зайцев


В Україні хочуть створити аграрний банк з дешевими кредитами для селян

Колишній Держкомзем, а нині Державне агентство з земельних ресурсів ініціює створення державного іпотечного аграрного банку.Державний іпотечний аграрний банк повинен почати кредитування аграрного сектора вже в 2011 році, пише газета "Экономические известия".

"Банк буде відкритий уже цього року, але на повну потужність почне працювати в наступному", - повідомив заступник голови Державного агентства з земельних ресурсів Микола Калюжний.

Передбачається, що фінустанова буде надавати дешеві кредити під заставу земельних ділянок, що знаходяться у власників землі.

"Орієнтовна ставка по таких кредитах складе 10% річних", - поділився короткостроковими планами Калюжний.

За його словами, повноцінна діяльність банку почнеться відразу ж після набуття чинності законом про ринок землі сільськогосподарського призначення.

Цей законопроект зараз саме перебуває в стадії розробки. І саме цей документ надасть аграріям право розпоряджатися своїми земельними ділянками на свій розсуд.

Сьогодні ж відсутність ринку сільгоспземлі не дає можливість використовувати її як заставу для банку при отриманні кредитів, нагадує видання.

В Україні хочуть створити аграрний банк з дешевими кредитами для селян


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті