Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 25 04:00 | London, Sep 25 02:00 | New York, Sep 24 22:00
Shanghai, Sep 25 10:00 | Tokyo, Sep 25 11:00 | Sydney, Sep 25 13:00

В Україні хочуть створити аграрний банк з дешевими кредитами для селян18 січня 2011 в 17:37 - Роман Зайцев


В Україні хочуть створити аграрний банк з дешевими кредитами для селян

Колишній Держкомзем, а нині Державне агентство з земельних ресурсів ініціює створення державного іпотечного аграрного банку.

Державний іпотечний аграрний банк повинен почати кредитування аграрного сектора вже в 2011 році, пише газета "Экономические известия".

"Банк буде відкритий уже цього року, але на повну потужність почне працювати в наступному", - повідомив заступник голови Державного агентства з земельних ресурсів Микола Калюжний.

Передбачається, що фінустанова буде надавати дешеві кредити під заставу земельних ділянок, що знаходяться у власників землі.

"Орієнтовна ставка по таких кредитах складе 10% річних", - поділився короткостроковими планами Калюжний.

За його словами, повноцінна діяльність банку почнеться відразу ж після набуття чинності законом про ринок землі сільськогосподарського призначення.

Цей законопроект зараз саме перебуває в стадії розробки. І саме цей документ надасть аграріям право розпоряджатися своїми земельними ділянками на свій розсуд.

Сьогодні ж відсутність ринку сільгоспземлі не дає можливість використовувати її як заставу для банку при отриманні кредитів, нагадує видання.

В Україні хочуть створити аграрний банк з дешевими кредитами для селян


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Уява - це найголовніше, вона є відображенням того, що ми притягуємо в своє життя.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті