Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 18 22:22 | London, Dec 18 20:22 | New York, Dec 18 16:22
Shanghai, Dec 19 04:22 | Tokyo, Dec 19 05:22 | Sydney, Dec 19 07:22

До "малої приватизації" готують понад 900 держпідприємств

До "малої приватизації" готують понад 900 держпідприємств


До "малої приватизації" готують понад 900 держпідприємств

Фонд держмайна сформував перелік об’єктів, які можуть продати.

 

Приватизацію в Україні можна розділити на два основних види: велика і мала приватизація. Великий, середній і малий бізнес є трьома китами будь-якої сучасної ринкової економіки.

Економічна система високорозвинених держав являє собою складну збалансовану ієрархічну структуру, основою якої є великий бізнес у вигляді могутніх транснаціональних і національних корпорацій, компаній, фірм, банківських і ринкових структур, доповнених ефективними структурами середнього бізнесу, а ті, у ϲʙᴏю чергу, — густою мережею малого бізнесу.

полиграфия цифровая печать - лучшее решение для малого бизнеса!

У сталій ринковій економіці малий бізнес поглинає 50—60% робочої сили і є динамічним, найбільш гнучким, живучим, доступним і адаптованим сектором економіки. У перехідній економіці його розвиток обумовлює більш швидке наповнення ринку різноманітними товарами, розширення якості обслуговування, створення нормального конкурентного середовища, знижує соціальну напругу в суспільстві через самозайнятість, забезпечує самовиживання в умовах жорстокої кризи.

Малий бізнес є одним з визначальних факторів економічних перетворень в Україні. Процес малої приватизації України значно відрізняється від подібних процесів інших країн Східної Європи. 

Правовий механізм процесу малої приватизації визначається Законом України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» від 6 березня 1992 р. (з наступними змінами і доповненнями).

До об’єктів малої приватизації належать невеликі підприємства або окремі структурні підрозділи підприємств торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, легкої промисловості, харчової, переробної промисловості, промисловості будівельних матеріалів, будівництва, окремих видів транспорту, житлово-експлуатаційного і ремонтного господарства, зокрема:

•  цілісні майнові комплекси невеликих державних підприємств;

•  окреме індивідуально визначене майно;

•  об’єкти незавершеного будівництва і законсервовані об’єкти;

•  структурні  підрозділи  (одиниці)  інших  підприємств, що можуть бути виділені в аналогічні або взаємозамінні види товарів (робіт, послуг).

Не можуть бути об’єктами малої приватизації будівлі (споруди, приміщення) або їхні окремі частини, що мають національну культурну й історичну цінність і перебувають під охороною держави. Не підлягають приватизації також визначені у встановленому порядку спеціалізовані підприємства торгівлі, що обслуговують винятково громадян, які мають пільги згідно з чинним законодавством.

Фонд державного майна України сформував список з 910 об’єктів нерухомості для проведення малої приватизації, повідомила прес-служба відомства.

 

"Фонд сформував список з 910 об’єктів груп А, Д, Ж, що залишаються непроданими, але можуть бути приватизованими", - повідомила заступник глави ФДМУ Тетяна Буртняк.

Крім того вона повідомила, що є ще близько 30 тисяч нестатутних об’єктів, які можуть бути об’єктами приватизації. "Об’єкти не продаються з різних причин, але процедури продажу сьогодні дуже чисті й прозорі, а Фонд повідомляє про кожен свій крок з приватизації", - запевняють чиновники.
 
У повідомленні зазначено, що на офіційному сайті сьогодні є вся інформація про об’єкти приватизації, з якою може ознайомитися кожен охочий.
 
Презентації частини підприємств, які виставляють на продаж, можна подивитися за посиланням.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до приватизації в Україні залучать західні банки.

 

До "малої приватизації" готують понад 900 держпідприємств


Новини Статті Аналітика
У роботі Telegram стався глобальний збій У роботі Telegram стався глобальний збій Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Курс валют на 19 грудня: падіння гривні триває Курс валют на 19 грудня: падіння гривні триває Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Роснефть почала буріння на шельфі Чорного моря Роснефть почала буріння на шельфі Чорного моря Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Офшорна компанія втратила $8 млн, виділені на український супутник - ЗМІ Офшорна компанія втратила $8 млн, виділені на український супутник - ЗМІ У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Більшість росіян скаржаться на бідність - опитування Більшість росіян скаржаться на бідність - опитування Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті