Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 02 18:51 | London, Jun 02 16:51 | New York, Jun 02 12:51
Shanghai, Jun 03 00:51 | Tokyo, Jun 03 01:51 | Sydney, Jun 03 03:51

До "малої приватизації" готують понад 900 держпідприємств

До "малої приватизації" готують понад 900 держпідприємств


До "малої приватизації" готують понад 900 держпідприємств

Фонд держмайна сформував перелік об’єктів, які можуть продати. 

Приватизацію в Україні можна розділити на два основних види: велика і мала приватизація. Великий, середній і малий бізнес є трьома китами будь-якої сучасної ринкової економіки.

Економічна система високорозвинених держав являє собою складну збалансовану ієрархічну структуру, основою якої є великий бізнес у вигляді могутніх транснаціональних і національних корпорацій, компаній, фірм, банківських і ринкових структур, доповнених ефективними структурами середнього бізнесу, а ті, у ϲʙᴏю чергу, — густою мережею малого бізнесу.

полиграфия цифровая печать - лучшее решение для малого бизнеса!

У сталій ринковій економіці малий бізнес поглинає 50—60% робочої сили і є динамічним, найбільш гнучким, живучим, доступним і адаптованим сектором економіки. У перехідній економіці його розвиток обумовлює більш швидке наповнення ринку різноманітними товарами, розширення якості обслуговування, створення нормального конкурентного середовища, знижує соціальну напругу в суспільстві через самозайнятість, забезпечує самовиживання в умовах жорстокої кризи.

Малий бізнес є одним з визначальних факторів економічних перетворень в Україні. Процес малої приватизації України значно відрізняється від подібних процесів інших країн Східної Європи. 

Правовий механізм процесу малої приватизації визначається Законом України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» від 6 березня 1992 р. (з наступними змінами і доповненнями).

До об’єктів малої приватизації належать невеликі підприємства або окремі структурні підрозділи підприємств торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, легкої промисловості, харчової, переробної промисловості, промисловості будівельних матеріалів, будівництва, окремих видів транспорту, житлово-експлуатаційного і ремонтного господарства, зокрема:

•  цілісні майнові комплекси невеликих державних підприємств;

•  окреме індивідуально визначене майно;

•  об’єкти незавершеного будівництва і законсервовані об’єкти;

•  структурні  підрозділи  (одиниці)  інших  підприємств, що можуть бути виділені в аналогічні або взаємозамінні види товарів (робіт, послуг).

Не можуть бути об’єктами малої приватизації будівлі (споруди, приміщення) або їхні окремі частини, що мають національну культурну й історичну цінність і перебувають під охороною держави. Не підлягають приватизації також визначені у встановленому порядку спеціалізовані підприємства торгівлі, що обслуговують винятково громадян, які мають пільги згідно з чинним законодавством.

Фонд державного майна України сформував список з 910 об’єктів нерухомості для проведення малої приватизації, повідомила прес-служба відомства.

 

"Фонд сформував список з 910 об’єктів груп А, Д, Ж, що залишаються непроданими, але можуть бути приватизованими", - повідомила заступник глави ФДМУ Тетяна Буртняк.

Крім того вона повідомила, що є ще близько 30 тисяч нестатутних об’єктів, які можуть бути об’єктами приватизації. "Об’єкти не продаються з різних причин, але процедури продажу сьогодні дуже чисті й прозорі, а Фонд повідомляє про кожен свій крок з приватизації", - запевняють чиновники.
 
У повідомленні зазначено, що на офіційному сайті сьогодні є вся інформація про об’єкти приватизації, з якою може ознайомитися кожен охочий.
 
Презентації частини підприємств, які виставляють на продаж, можна подивитися за посиланням.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до приватизації в Україні залучать західні банки.

 

До "малої приватизації" готують понад 900 держпідприємств


Новини Статті Аналітика
Ілон Маск має намір перейменувати Twitter Ілон Маск має намір перейменувати Twitter Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
У травні енергетики ДТЕК повернули світло для майже 400 тисяч родин У травні енергетики ДТЕК повернули світло для майже 400 тисяч родин Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Метінвест планує виробляти вуглецево-нейтральну сталь в Маріуполі Метінвест планує виробляти вуглецево-нейтральну сталь в Маріуполі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
McDonald’s відновив роботу закладів у Чернігові та Кривому Розі McDonald’s відновив роботу закладів у Чернігові та Кривому Розі У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Японська компанія відеоігор Nintendo закрила російське відділення Японська компанія відеоігор Nintendo закрила російське відділення Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, вдачливий, і не думає постійно про гроші.

Стів Джобс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті