Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 09:51 | London, Mar 20 07:51 | New York, Mar 20 03:51
Shanghai, Mar 20 15:51 | Tokyo, Mar 20 16:51 | Sydney, Mar 20 18:51

ЄС розмістить бонди, щоб допомогти Ірландії та Португалії

ЄС розмістить бонди, щоб допомогти Ірландії та Португалії
23 травня 2011 в 19:00 - Роман Зайцев


ЄС розмістить бонди, щоб допомогти Ірландії та Португалії

ЄС розмістить бонди, щоб залучити кошти для фінансування допомоги Ірландії та Португалії.

Євросоюз планує в понеділок почати розміщення облігацій, щоб залучити кошти для фінансування програм порятунку Ірландії та Португалії.

Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією, передає "Інтерфакс".

За словами джерела, 10-річні облігації будуть випускатися через Європейський механізм фінансової стабілізації - European Financial Stabilization Mechanism, EFSM.

Минулого тижня Євросоюз заявив, що розмістить 13 випусків облігацій в 2011 році.

До звернення Португалії за допомогою ЄС планував розмістити 8 випусків для фінансування пакету порятунку Ірландії.

"Продаж бондів, ймовірно, отримає величезну підтримку, оскільки це актив з рейтингом "АAA", - відзначає аналітик Commerzbank AG у Лондоні Девід Шнауц. - Я впевнений, що облігації будуть розміщатися з пристойною премією до ринку для залучення покупців".

Організаторами випуску облігацій, за словами джерела, є BNP Paribas SA, Credit Agricole CIB, Credit Suisse Group AG, DZ Bank AG і JPMorgan Chase & Co.

Пізніше будуть випущені п‘ятирічні облігації, відзначило джерело.

Євросоюз і МВФ на початку цього місяця схвалили виділення Португалії пакета фінансової допомоги у розмірі 78 мільярдів євро.

Португалія стала третьою країною в єврозоні після Греції та Ірландії, яка отримає екстрену фінансову допомогу від ЄС і МВФ.

ЄС розмістить бонди, щоб допомогти Ірландії та Португалії


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза. Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза.
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Огляд європейських ринків за 16.03.2011. Японська трагедія. Огляд європейських ринків за 16.03.2011. Японська трагедія.
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Огляд ринків Європи за 12.01.2011. Португалія ’запалює’ ринки Огляд ринків Європи за 12.01.2011. Португалія ’запалює’ ринки
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті