Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 04 05:32 | London, Dec 04 03:32 | New York, Dec 03 23:32
Shanghai, Dec 04 11:32 | Tokyo, Dec 04 12:32 | Sydney, Dec 04 14:32

Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза.

Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза.
16 березня 2011 в 23:55 - Богдан Бричка


Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза.

Ринки падають. Наслідки землетрусу в Японії відчуваються на всіх континентах. Фондові ринки
Індекс Dow Jones Indus. Avg знизився на 2,04%, Nasdaq Composite опустився на 1,89%, S&P 500  втратив 1,95%, а S&P/TSX Composite Index знизився 0,16%. Мексиканський Mexico IPC Index впав на 0,99%, а бразильський Bovespa Index - на 1,50%.

Американські фондові ринки впали на фоні побоювань, що атомна криза в Японії буде погіршуватися. S&P 500 опустився до найнижчого рівня з грудня минулого року, а Dow Jones Indus. Avg отримав найбільше падіння з серпня. Як стало відомо, ядерне агентство ООН викличе позачергове засідання з японськими колегами з приводу інциденту на японському заводі та пов’язаним з цим підвищенням ризику витоку радіації. Падіння будівництва нового житла в США на 22,5% також посприяло падінню ринків. Завтра очікуємо дані про індекс споживчих цін, кількість заявок по допомогу з безробіття, промислове виробництво у США. 

 
Валютні ринки

Сьогодні долар США посилив свої позиції до основних валют на світовому валютному ринку. Євро знизився до $1,3894. Британський фунт знизився до $1,6024.  Долар щодо єни впав до 79,7790.
 
Єна зросла до максимуму з часів Другої Світової Війни проти долара внаслідок того, що стурбованість посиленням ядерної кризи посприяла купівлі інвесторами і страховиками закордонних активів для покриття збитків. Єна продовжує чотирьохденне зростання на фоні побоювань щодо можливого виходу Банку Японії на валютний ринок з інтервенціями. Євро знизився вперше за 4 дні на фоні зниження кредитного рейтингу Португалії, що відновило стурбованість борговою кризою.

Товарні ринки
На Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) ціни на травневі ф’ючерси на поставку нафти марки WTI зросли до 99,13 доларів за барель, а марки Brent - до 110,90 доларів.

Нафта зросла на фоні кризи в Японії, яка дещо затуманила боротьбу в країнах Північної Африки та Близького Сходу. Раніше нафта зросла через розширення насильства в Бахрейні, що зумовило спекуляціях щодо можливого насильства у Саудівській Аравії, найбільшому експортеру нафти у світі.

На COMEX (підрозділ Нью-йоркської товарної біржі) березневі ф’ючерси на золото зросли в ціні до 1396,7 доларів за унцію, а на срібло - до 34,260 доларів. Ціна на березневі ф’ючерси на мідь зросла до 4,1735 доларів.

Золото зросло на фоні спекуляцій, що вчорашнє падіння до одномісячного мінімуму було перебільшеним. Мідь зросла на фоні очікувань зростання попиту на метали збоку Японії для відбудови постраждалих районів.

Березневі ф’ючерси на пшеницю знизились до 6,640 доларів за бушель. Ціни на пшеницю впали на фоні спекуляцій щодо зниження попиту на товари першої необхідності через ядерну кризу в Японії. 
 

Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза.


Новини Статті Аналітика
Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 18.04.2011. Китай піднімає норму резервування Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 18.04.2011. Китай піднімає норму резервування
Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 13.04.2011. І знову неспокій Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 13.04.2011. І знову неспокій
ЄС розмістить бонди, щоб допомогти Ірландії та Португалії ЄС розмістить бонди, щоб допомогти Ірландії та Португалії У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 07.04.2011. В очікуванні сезону оприлюднення звітності Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 07.04.2011. В очікуванні сезону оприлюднення звітності

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ти купуєш те, що тобі не потрібно, то незабаром будеш продавати те, що тобі необхідно.

Б.Франклін.
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті