Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 18 07:00 | London, Aug 18 05:00 | New York, Aug 18 01:00
Shanghai, Aug 18 13:00 | Tokyo, Aug 18 14:00 | Sydney, Aug 18 16:00

В Україні вироблятимуть автомобілі Buick

В Україні вироблятимуть автомобілі Buick
Рейтинг: 0
Голосів: 0
5 жовтня 2010 в 17:30 - Роман Зайцев


В Україні вироблятимуть автомобілі Buick

Українська корпорація "УкрАвто" розглядає можливість запуску конвеєрного складання седана Buick Lacrosse.  Пропозицію про початок виробництва цієї моделі компанія отримала від китайських партнерів з SAIC, на потужностях якої в Китаї і випускається Buick Lacrosse.

У разі прийняття позитивного рішення виробляти Lacrosse будуть в Іллічівську (Одеська область), де розташований завод "УкрАвто". Варто зазначити, що попередню домовленість між китайською та українською сторонами вже існує і угода буде підписана в найближчі дні.

Втім, процес стримується зволіканнями з отриманням дозволу від General Motors, оскільки американський автоконцерн побоюється виникнення внутрішньої конкуренції з автомобілями Chevrolet.

За даними джерел в "УкрАвто", призначений для складання в Україну автомобіль буде комплектуватися мотором об‘ємом 2,4 літра і продаватиметься за ціною приблизно в $40 тисяч.

За даними видання А95, автомобілі виробництва Cadillac, Chrysler, Dodge і Jeep не ввозяться в Україну з початку 2009 року. Тим не менш, інтерес з боку SAIC може бути пов‘язаний ще і з тим, щоб підготувати майданчик для випуску більш перспективних моделей.

В Україні вироблятимуть автомобілі Buick


Новини Статті Аналітика
Google розміщує дебютний випуск облігацій Google розміщує дебютний випуск облігацій Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (13.07.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (13.07.2011)
"Крюківський вагонобудівний завод" збільшив випуск вантажних вагонів на 27% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (12.07.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (12.07.2011)
Німеччина до 2020 р. випустить 1 млн електромобілів Німеччина до 2020 р. випустить 1 млн електромобілів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (04.07.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (04.07.2011)
S&P присвоїла рейтинг S&P присвоїла рейтинг "CCC +" планованому випуску облігацій Львова на 90 млн грн. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (16.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (16.06.2011)
Агентство Moody’s присвоїло рейтинг Агентство Moody’s присвоїло рейтинг "B2" новому випуску держоблігацій України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Обзор рынка акций перед открытием дня (07.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (07.06.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті