Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 00:09 | London, Jul 17 22:09 | New York, Jul 17 18:09
Shanghai, Jul 18 06:09 | Tokyo, Jul 18 07:09 | Sydney, Jul 18 09:09

ЄС перепише Лісабонський договір29 жовтня 2010 в 08:57 - Христина


ЄС перепише Лісабонський договір

Лідери країн-членів Європейського союзу домовилися про внесення змін до тексту Лісабонського договору - документа, що регламентує функціонування ЄС, повідомляє Agence France-Presse.  Про досягнення домовленості заявив президент ЄС Херман ван Ромпей. За його словами, мова йде про поправки, які дозволять країнам-членам Євросоюзу створювати фонди для забезпечення економічної безпеки всієї єврозони і допомагати країнам, що зазнають труднощі. В даний час така допомога заборонена.

Ініціаторами поправок була Німеччина, країна з найбільшою економікою єврозони, і Франція. Ван Ромпей підкреслив, що остаточне рішення ще не було прийнято, але, як очікується, це питання буде вирішено на саміті ЄС у грудні 2010 року. Очікується, що поправки до Лісабонського договору набудуть чинності в 2013 році.

Також у проект поправок з ініціативи канцлера Німеччини Ангели Меркель внесений пункт про позбавлення права голосу країн, які порушили бюджетну дисципліну. Проти цього заходу висловився голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу. Він зазначив, що пропозиція Меркель навряд чи викличе схвалення всіх 27 країн, що входять до складу ЄС.

Лісабонський договір був підписаний в 2007 році в столиці Португалії. Основною метою його створення була заміна конституції Євросоюзу, що так і не вступила в силу. Ратифікація Лісабонського договору тривала два роки, останньою його прийняла Чехія.
 

ЄС перепише Лісабонський договір


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЄС хоче протестувати українські АЕС ЄС хоче протестувати українські АЕС Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Єврокомісія підтримала проект будівництва Єврокомісія підтримала проект будівництва "Південного потоку" Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті