Інвестиції.орг

Kyiv, May 28 05:17 | London, May 28 03:17 | New York, May 27 23:17
Shanghai, May 28 11:17 | Tokyo, May 28 12:17 | Sydney, May 28 14:17

Розвиток інноваційної інфраструктури туристичного транспорту регіону

Розвиток інноваційної інфраструктури туристичного транспорту регіону

Підготовка до проведення чемпіонату світу «Євро-2012» сприяє впровадженню інноваційних моделей розвитку туристичної і транспортної інфраструктури регіонів України, які будуть задіяні в цьому процесі.Чернігівський регіон є одним з них. Маючи унікальні історичні, архітектурні, рекреаційні ресурси, регіон обрано об’єктом для відвідування туристів.

Для надання туристичних послуг, що задовольняють вимогам внутрішніх і міжнародних  туристів, необхідно перш за все підвищити якість транспортного обслуговування останніх, що забезпечується підприємствами туристичного транспорту регіону.  Незадовільний рівень якості транспортних послуг, що надаються туристам, обумовлений низьким рівнем інноваційної активності підприємств туристичного транспорту, відсутністю об‘єктів інноваційної інфраструктури, які б сприяли впровадженню інноваційних змін в транспортному процесі [1, стор.164].
 
Інноваційна інфраструктура на туристичному транспорті регіону характеризує діяльність в рамках інноваційного процесу, а саме наукові розробки – інноваційне оновлення транспортних засобів і транспортного процесу – надання нових транспортно-туристичних послуг – задоволення потреб внутрішніх і міжнародних туристів.
 
До основних  проблем,  що гальмують розвиток інноваційної інфраструктури туристичного транспорту, можна віднести:
-        відсутність  процесу  обміну інформацією з концепцій розвитку інноваційного бізнесу і менеджменту на туристичному транспорті країн близького та далекого зарубіжжя;
 
-        нерозвиненість ринку інноваційних транспортно-туристичних послуг;
 
-        відсутність мережі регіональних транспортно-туристичних бізнес-інкубаторів, інформаційно-аналітичних центрів підтримки впровадження інновацій на підприємствах транспорту по обслуговуванню туристів;
 
-        нестача фінансових ресурсів транспортних підприємств та місцевого бюджету для реалізації інноваційних проектів підвищення якості послуг з перевезення туристів.
 
Для подальшого розвитку інноваційної інфраструктури регіональних  підприємств туристичного транспорту необхідно: сформувати регіональні та міжнародні кластерні утворення у сфері туризму і транспорту; створити мережу транспортно-туристичних бізнес-інкубаторів; зменшити розрив між науковими розробками в сфері інновацій в транспортному обслуговуванні туристів та їх практичним застосуванням; більш широко використовувати науково-інтелектуальний потенціал регіону для розробки інноваційних транспортно-туристичних послуг; створити регіональний центр досліджень і розробок на туристичному транспорті, а також Раду з питань інновацій в туристичному транспорті при облдержадміністрації; проводити постійні науково-технічні ярмарки, виставки нових інноваційних розробок в сфері транспортного обслуговування туристів, та інш. [2, стор.169-170]. Таким чином, формування і розвиток інноваційної інфраструктури туристичного транспорту буде сприяти економічному піднесенню регіону за рахунок збільшення туристичного потоку і розвитку галузей пов’язаних з туризмом.
 
1.Новиков В.С. Инновации в туризме – М.: ИЦ «Академия», 2007. -208с.
2.Парубець О.М.,Сугоняко О.Д. Інновації в туризмі Чернігівського регіону// Вісник ЧДТУ – Чернігів: ЧДТУ, 2009 - №39- 111-116с.

 

Сугоняко Д. О.

                                                                                                                                                                        Чернігівський Державний інститут економіки та управління

Розвиток інноваційної інфраструктури туристичного транспорту регіону


Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Завжди вибирайте самий важкий шлях - на ньому Ви не зустрінете конкурентів!

Шарль де Голь
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті