Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 25 04:21 | London, Sep 25 02:21 | New York, Sep 24 22:21
Shanghai, Sep 25 10:21 | Tokyo, Sep 25 11:21 | Sydney, Sep 25 13:21
lvivinvest
Пользователи
// 738090 днів назад
 
0
Карма
0 Рейтинг
Посилання на цю сторінку
http://investycii.org/users/gip
Стіна користувача
12-10-2016 (03:33)
Інвестиційна нерухомість від «Галинтерподъем»

Добросусідство і співробітництво виводили і виводять нашу країну на міжнародний рівень взаємовідносин, цінність яких, зрештою не залежить від стримуючих факторів повільної інтеграції у Європейську спільноту. Хочемо звернути увагу на факти, що об’єднують нас всередині держави і за її межами. Найперше - це наша добра і легка вдача, працелюбність та вміння домовлятись, а також прагнення жити краще, яке напряму виводить нас в коло потенційно цікавих партнерів у бізнесі, промисловості, культурі, освіті, медицині тощо. ВТП «Галинтерподъем» з радістю та всією відповідальністю пропонує майбутнім партнерам, як в Україні так і за кордоном живий і перспективний проект інвестиційної нерухомості для ведення бізнесу на теренах нашої держави. Для такого прогресивного задуму ми надаємо детальну інформацію про нерухомість з описом та характеристикою. Таким чином «Галинтерподъем» хоче звернути вашу увагу на такі інвестиційні об’єкти:

1) Виробничо – складський комплекс, в який входить: земельна ділянка площею 7563,00 м2, загальна площа виробничих і складських приміщень становить 2800,0 м2.

2) Комплекс (приміщення і власне земельна територія) перебувають у приватній власності, повністю обгороджені, із наявними зручними шляхами для заїзду – виїзду, інженерними комунікаціями, водою, каналізацією, електроенергією, газом, телефонним зв’язком.

3) Існує вигідна можливість проведення реконструкції цілого комплексу для збільшення його виробничої площі і побудови нових приміщень потрібного розміру та характеристик.

Подаємо географічні та економічні переваги, які отримає майбутній власник даної інвестиційної нерухомості: місто Яворів, Львівська область, в 50 км від обласного центру – Львів, в 15 км від кордону із Польщею та на відстані у 0,1 км від міжнародної траси Львів – Краковець.

Ця інвестиційна нерухомість має зручне розташування ще й в економічному вимірі, адже вона знаходиться на території СЕЗ «Яворів» (Свобідної Економічної Зони), де діють спрощені умови ведення бізнесу, виробничої діяльності тощо. Інвестор, що приходить на територію СЕЗ «Яворів» буде користуватись широким спектром пільг для економічних відносин та оподаткування. Хочемо зауважити, що відкриття іноземних фірм на Яворівщині і в Яворові зокрема не є чимось новим і дивним, тут вже активно і з задоволенням працюють бізнесмени із Австрії, Японії, Португалії, Німеччини, Кореї та Польщі. Вони внесли свою лепту в працевлаштування місцевих жителів і зростання рівня життя населення цього перспективного регіону загалом і збудували власну вигідну справу.«Галинтерподъем» з належним рівнем професійного ведення справ готовий надати консультації з приводу інвестиційної нерухомості в місті Яворів і провести оглядовий виїзд на територію об’єкта для зацікавленого покупця. Крім того можемо запевнити, що купівля даного інвестиційного проекту відкриє широкі перспективи як внутрішньо – української, так і міжнародної економічної співпраці для його далекоглядного власника.

Ми готові розпочати переговори, щодо продажу в будь - який зручний для вас час, адже всі наявні дозволи і документи на це у нас в наявності.

Інвестиційна нерухомість – це крок до нових звершень всеукраїнського та міжнародного масштабу. Зробіть цей важливий поступ завдяки нам!

У користувача поки немає друзів на сайті.Назад

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті