Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 05 16:10 | London, Dec 05 14:10 | New York, Dec 05 10:10
Shanghai, Dec 05 22:10 | Tokyo, Dec 05 23:10 | Sydney, Dec 06 01:10

Коментарі

Катастрофа в Японії виступила каталізатором для землетрусів у всьому світі. Вся справа у зміщенні земної осі майже на 10 сантиметрів, що загрожує зростанням кількості землетрусів, виверження вулканів, цунамі. Україні теж обіцяють досить сильні землетруси. Найгіршу долю пророкують Криму та Одесі (максимально – 7 балів) та Закарпаттю – 5 балів.

В Україні є три сейсмоактивні зони: Південне узбережжя Криму, Закарпатті (північно-східні Карпати) і найпотужніша - румунська зона Вранча, відгомони сильних струсів якої доходять і до нас, пише "Сегодня".

Як розповів заступник директора Інституту геофізики НАНУ Олександр Кендзера, потужні землетруси магнітудою 7-7,2 відбуваються раз на 23-27 років. Останні були в 1977 і 1990 роках. А отже, такий струс вже можна чекати. І якщо потрібна енергія накопичилася, то японська катастрофа могла своїм виникненням спрацювати каталізатором. "Максимум такого струсу буде в Одеській області - близько 7 балів ("дуже сильний"- тріщини в стінах кам’яних будинків. В осередку самої зони хвилі можуть досягти максимальних 9-10 балів. - ред.)", - пояснює Кендзера.За словами завідувача відділом сейсмічності Карпатського регіону Інституту геофізики НАН України Сергія Вербицького, це дійсно можливо, але передбачити - де, коли і з якою силою, не можна: "Будь-які катастрофічні землетруси впливають на всю землю. І якщо в якійсь із сейсмоактивних зон (в яких знаходяться осередки струсів) вже накопичилася енергія, пройшла, так би мовити, підготовка для землетрусу, то через японський жах воно може відбутися. Тобто ці події можуть спрацювати, як спусковий гачок, але рушниця вже повинна бути набита порохом. І буде землетрус саме такої сили, яким мав бути спочатку, не більше. Іншими словами, якщо в зоні Вранча накопичилася енергія для струсу магнітудою 7, то через Японію вона може статися раніше. А ось де накопичилася енергія і якої потужності - це просто неможливо спрогнозувати ...".

Нагадаємо, потужний землетрус стався в Японії 11 березня. У результаті землетрусу і викликаного ним цунамі в Японії, за попередніми даними, загинули до 10 тисяч людей. Точну кількість жертв і розмір матеріального збитку поки що назвати неможливо.
цікавий блог
сайт непоганий. Додав б ще більше інформації по українському ринку - більш детальніше по валютному ринку, фондовому ринку, товарному (особливо), ринку мистецтва та колекціонування...

Можна було б також економічний календар запустити ;)
американські ф"ючерси поки в плюсі, тому негативної реакції США на ці події не має, хоча це може статись і завтра :)
думаю також, що корекція продовжиться
гарно написано
гарно :)
    0
07-02-2011 (09:03)
а які думки по ЗАЕН? Вплине майбутня приватизація на нього?
CEEN, DOEN, DNEN, ZAEN  вверх )))
    0
24-01-2011 (01:33)
нажаль потрібно, якщо хочеш мати повний спокій. Хоча мені здається можна якось з цим боротись, але тоді треба мати хороших юристів
    +1
24-01-2011 (01:19)
толково написано, приємно такий блог читати

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще бути м'яким і твердим зовні всередині, ніж твердим зовні і м'яким всередині.

Лао Цзи
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті