Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 03 00:51 | London, Jun 02 22:51 | New York, Jun 02 18:51
Shanghai, Jun 03 06:51 | Tokyo, Jun 03 07:51 | Sydney, Jun 03 09:51

Співпраця13 травня 2011 в 14:35 - Христина


Співпраця

Команда порталу ІНВЕСТИЦІЇ.орг завершує роботу над розробкою економічного інтернет-видання. Це один з не багатьох україномовних ресурсів про інвестування та інвестиції в Україні та світі.

Пропонуємо Вам розмістити на Ваших веб-ресурсах наші віджети:

•    курсів валют,
•    новин, статтей,
•    календаря,
•    котування акцій,
•    оголошень,
•    аналітики,
•    фондових індексів.

Таким чином, Ви отримуватимете регулярне оновлення цих матеріалів у Вас на сайті, що підвищить інформаційну цікавість Вашого ресурсу.

Також можемо запропонувати розміщувати Ваші інвестиційні проекти на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг.

Наша команда може розглянути й інші варіанти співпраці.
 Новини Статті Аналітика
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Макроогляд, січень Макроогляд, січень
Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд ринків Європи за 22.12.2010. Свято наближається. Огляд ринків Європи за 22.12.2010. Свято наближається.
Власник Правекс-Банку продасть акції на 7 мільярдів доларів Власник Правекс-Банку продасть акції на 7 мільярдів доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
ФДМУ продає 37,6% акцій ФДМУ продає 37,6% акцій "Львівської вугільної компанії" Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Курси валют НБУ на 19 травня 2011 року Курси валют НБУ на 19 травня 2011 року Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, вдачливий, і не думає постійно про гроші.

Стів Джобс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті