Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 02 23:49 | London, Jun 02 21:49 | New York, Jun 02 17:49
Shanghai, Jun 03 05:49 | Tokyo, Jun 03 06:49 | Sydney, Jun 03 08:49

Курси ТРЕЙДИНГУ

Курси ТРЕЙДИНГУ

КУРСИ ТРЕЙДИНГУШкола "ФІНАНСИСТ" запускає навчальні он-лайн курси по трейдингу. Курси інтернет-трейдингу - це в першу чергу навчання у "школі успішного трейдера".

Он-лайн курси з інтернет-трейдингу розраховані на людей, охочих навчитися заробляти на фінансових ринках, в тому числі фондовому ринку України.

Он-лайн курси в першу чергу орієнтовані на отримання слухачем практичних навичок торгівлі. Прослухавши навчальні програми в нашій школі, Ви зможете самостійно виробити свою спекулятивну стратегію і заробляти на біржі.

Все навчання у нас в школі "ФІНАНСИСТ" проводиться он-лайн. Перед курсами визначається Ваш рівень знань, за допомогою тестуваннь. Курси по трейдингу поділяються на три навчальні програми:

- "Початківець";

- "Досвідчений";

- "Індивідуальні консультації";

Навчальна програма триває 18 днів (три тижні з понеділка по суботу) з отриманням матеріалу в он-лайн форматі. Детальніше про програми та розклад занятть Ви зможете взнати зателефонувавши нам або написавши листа.

Наші навчальні програми з трейдингу починаються з введення елементарних понять. Крок за кроком матеріал з навчальних програм ускладнюється, і Ви дізнаєтеся все більше і більше про біржову торгівлю. За час он-лайн курсів Ви детально ознайомитеся з інструментами фінансових ринків, освоєте головні аналітичні методи і приступите до практичних дій.

На сьогодні вже завершується розробка перших навчальних програм.

Для бажаючих записатись на навчання просимо звертатись до нас за нашими контактами.

 

 

Курси ТРЕЙДИНГУ


Назад

Школа


Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, вдачливий, і не думає постійно про гроші.

Стів Джобс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті