Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 08 02:21 | London, Dec 08 00:21 | New York, Dec 07 20:21
Shanghai, Dec 08 08:21 | Tokyo, Dec 08 09:21 | Sydney, Dec 08 11:21

Інвестиції в авто бізнес

Інвестиції в авто бізнес
22 червня 2015 в 16:04 - Ілона Чіркова


Інвестиції в авто бізнес

Інвестиції в авто бізнес. Пішли в минуле спогади про надприбутки початку 90-х. Затих період надзвичайно болючої для авто ринку кризи 98-го. Ринок іномарок поступово набуває всіх рис європейських аналогів. Але і сьогодні інвестор, який вирішив увійти в цей бізнес, може розраховувати на зримий приріст свого капіталу.  Це підтверджується і пильною увагою до вітчизняного ринку практично всіх світових виробників, і постійно зростаючим попитом на іномарки з боку споживачів.

Производство и реализация деталей системы трансмисии здесь.

В даний час багато автомобільних компаній вважають російський ринок пріоритетним. Вибираючи стратегію його завоювання, одні будують в Росії складальні заводи, інші обмежуються тільки налагодженням збутової та сервісної мережі.

Але в будь-якому випадку для доведення продукції до споживачів їм потрібні офіційні дилери. Їх потрібно з кожним днем все більше і більше.

Думка Ринку імпортних автомобілів в Росії - це як і раніше emerging market, зростаючий за рахунок пересаджування автомобілістів з продуктів російського автопрому або іноземного second-hand на нові машини від світових виробників.

Поки що ця тенденція зберігається, в конкуренції буде вигравати той, хто зможе організувати безперебійні поставки, забезпечить необхідний асортимент в модельному ряду і уникне затоварення складів неходовими комплектаціями. Особливо сильно конкуренція відчувається на рубежі зміни модельного року, коли кожен постачальник прагне зробити свою пропозицію максимально привабливим для покупця за рахунок знижок, подарунків і т.д. Саме тоді дистриб’ютору потрібен значний запас міцності.

Вибираємо марку для дилерства 


- Для початок, щоб увійти в автомобільний бізнес слід почати з більш дешевих автомобілів, поступово набравшись досвіду можна почати займатися дилерством автомобілів класу "преміум".

- Бажано мати офіційного імпортера, це зробить процес закупівлі більш простіше, а так само полегшить доставку автомобілів в салон і надасть дилеру гнучкі фінансові умови.

- Різноманітний модельний ряд, додаткове обладнання пропоноване виробником викличе складнощі для дилера при розрахунку потреби в автомобілях, а це означає, що можуть з’явитися проблеми з реалізацією.

- Успіх кожного дилера залежить від рівня кваліфікації автомеханіка, тому при виборі виробників слід віддавати свої переваги тим, хто проводить тренінги підвищують кваліфікацію своїх співробітників.

- Підприємець може використовувати відомий бренд для відкриття свого автоцентру.

- Перспективна продаж вантажних автомобілів іноземного походження.

Входження в автомобільний бізнес залежить від уподобань інвестора, тобто, яку марку автомобіля він вибере, а так само місця розташування, де будуть продаватися дані автомобілі. Після необхідно узгодити з представництвом, в якому профілі відбуватиметься майбутня діяльність.

 

У принципі, інвестор може вибрати будь-яку марку. Головне при цьому - отримати згоду самого виробника. Починаючому дилеру варто врахувати кілька нюансів.

Можна спробувати увійти в бізнес з більш дешевого сегмента автомобілів, а потім, набравши певний досвід, перейти до дилерства машин класу преміум. Дилерство російських марок навряд чи принесе інвестору значний дохід. Їх вартість невисока, а значить, і маржа від їх продажу буде невеликою. Та й ринкових можливостей для нових дилерів набагато менше.

 
Інвестиції в авто бізнес


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх не вимагає пояснень, невдача не сприймає виправдань.

Наполеон Хілл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті