Інвестиції.орг

Kyiv, Nov 19 20:05 | London, Nov 19 18:05 | New York, Nov 19 14:05
Shanghai, Nov 20 02:05 | Tokyo, Nov 20 03:05 | Sydney, Nov 20 05:05

Ощадбанк готується до виплат вкладникам Родовiд Банку

Ощадбанк готується до виплат вкладникам Родовiд Банку
28 березня 2011 в 10:20 - Роман Зайцев


Ощадбанк готується до виплат вкладникам Родовiд Банку

Державний Ощадний банк України розпочав пiдготовку до виплат вкладникам проблемного пiдконтрольного уряду Родовiд Банку.

Про це заявив голова правлiння Ощадбанку Сергiй Подрєзов, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу фінустанови.

"Постанова Кабiнету мiнiстрiв (про переведення вкладникiв Родовiд Банку до Ощадбанку) у стадiї узгодження. У найближчi днi буде пiдписання. Початок виплат заплановано в мiсячний термiн пiсля пiдписання постанови Кабмiну", - сказав вiн.

Банкiр наголосив, що заплановано переводити до Ощадбанку усі зобов‘язання перед вкладниками - фiзичними особами Родовiд Банку, включно iз заборгованiстю із виплати вiдсоткiв.

Подрєзов пообiцяв, що вкладники Родовiд Банку зможуть отримати iнформацiю про час i мiсце проведення виплат у контакт-центрах Ощадбанку.

Водночас, вiн попросив клiєнтiв Родовiд Банку бути терплячими, оскiльки вирiшення проблеми потребує часу.

"Процес переведення та органiзацiя початку виплат потребує деякого часу ... Просимо вас поставитися з розумiнням, що в один день 240 тис. вкладникiв-фiзосiб обслужити буде дуже складно", - зазначив вiн.

Родовiд Банк (ранiше - АКБ "Персональний комп‘ютер") заснований в 1990 роцi. Пiд час антикризової програми рекапiталiзацiї банкiв у власнiсть держави перейшло 99,9907% фiнустанови.

Ощадбанк заснований в 1991 роцi. Всi його акцiї належать державi.

Ощадбанк готується до виплат вкладникам Родовiд Банку


Новини Статті Аналітика
Ощадбанк виплатив понад 2 мільярди вкладникам Ощадбанк виплатив понад 2 мільярди вкладникам "Родовід Банку" Доплати і надбавки у стимулюванні інноваційної діяльності підприємства Доплати і надбавки у стимулюванні інноваційної діяльності підприємства Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня
Ощадбанк планує до осені розрахуватися із вкладниками Родовід Банку Ощадбанк планує до осені розрахуватися із вкладниками Родовід Банку принципи ефективного мотивування працівників інноваційної інфраструктури принципи ефективного мотивування працівників інноваційної інфраструктури ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз" продав "Ощадбанку" ОВДП на 935 млн грн. Головні правила, щоб отримати від депозиту максимальний прибуток Головні правила, щоб отримати від депозиту максимальний прибуток Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Центренерго" позичить 650 мільйонів в Ощадбанку Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Ощадбанк накупив інкасаторських броньованих автомобілів на 100 мільйонів гривень Ощадбанк накупив інкасаторських броньованих автомобілів на 100 мільйонів гривень Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти сам створюєш свій всесвіт у міру просування вперед.

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті