Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 22 04:35 | London, Feb 22 02:35 | New York, Feb 21 22:35
Shanghai, Feb 22 10:35 | Tokyo, Feb 22 11:35 | Sydney, Feb 22 13:35

За допомогою "зелених" інвестицій на Прикарпатті зменшиться викид парникових газів1 березня 2011 в 11:34 - Ілона Чіркова


За допомогою "зелених" інвестицій на Прикарпатті зменшиться викид парникових газів

Міжвідомча робоча група порекомендувала Нацекоінвестагентству 114 проектів "зелених інвестицій".

Зокрема, робоча група розглянула перший проект цільових екологічних (зелених) інвестицій у рамках договору купівлі-продажу одиниць (частин) встановленої кількості між Україною та Іспанією, повідомляє прес-служба українського Нацекоінвестагентства.

За словами головуючого на засіданні першого заступника голови Госекоінвестагентства Івана Варги, Україна таким чином хоча і з запізненням, але почала наповнювати конкретним змістом укладену в 2009 р. угоду з Іспанією.

Під час засідання робоча група розглянула ще 113 проектів у рамках японсько-українського контракту з продажу квот на викиди парникових газів.

Проекти подані місцевими органами влади і будуть реалізовуватися за схемою "зелених інвестицій".

Як повідомили у прес-службі українського Нацекоінвестагентства було розглянуто і рекомендовано для реалізації проекти "зелених" інвестицій з реконструкції систем теплопостачання зі встановленням котлів, що працюють на соломі і твердому паливі в Івано-Франківській і Сумській областях.

Скорочення викидів парникових газів передбачається в обсязі 1 тисячі 952 тонн СО2-екв на рік за проектами в Івано-Франківській області та в обсязі 1 тисячі 696,4 тонни СО2-екв на рік за проектами, які будуть реалізовуватися у Сумській області.

Міжвідомча робоча група також порекомендувала Нацекоінвестагентству схвалити п‘ять проектів "зелених" інвестицій за програмою теплової санації об‘єктів соціальної сфери.

Мова йде про проекти у Вінницькій, Закарпатській та Херсонській областях. 101 проект у Сумській області було рекомендовано фінансувати за рахунок нових контрактів, які будуть укладатися протягом 2011 року.

Всього скорочення викидів парникових газів за цими проектами передбачаються в обсязі 8 тисяч 376,09 тонни СО2-екв на рік.

За допомогою "зелених" інвестицій на Прикарпатті зменшиться викид парникових газів


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Так, я прогулююся повільно ... але зате завжди йду тільки вперед!

Абраам Лінкольн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті