Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 10:06 | London, Jul 20 08:06 | New York, Jul 20 04:06
Shanghai, Jul 20 16:06 | Tokyo, Jul 20 17:06 | Sydney, Jul 20 19:06

За допомогою "зелених" інвестицій на Прикарпатті зменшиться викид парникових газів1 березня 2011 в 11:34 - Ілона Чіркова


За допомогою "зелених" інвестицій на Прикарпатті зменшиться викид парникових газів

Міжвідомча робоча група порекомендувала Нацекоінвестагентству 114 проектів "зелених інвестицій".Зокрема, робоча група розглянула перший проект цільових екологічних (зелених) інвестицій у рамках договору купівлі-продажу одиниць (частин) встановленої кількості між Україною та Іспанією, повідомляє прес-служба українського Нацекоінвестагентства.

За словами головуючого на засіданні першого заступника голови Госекоінвестагентства Івана Варги, Україна таким чином хоча і з запізненням, але почала наповнювати конкретним змістом укладену в 2009 р. угоду з Іспанією.

Під час засідання робоча група розглянула ще 113 проектів у рамках японсько-українського контракту з продажу квот на викиди парникових газів.

Проекти подані місцевими органами влади і будуть реалізовуватися за схемою "зелених інвестицій".

Як повідомили у прес-службі українського Нацекоінвестагентства було розглянуто і рекомендовано для реалізації проекти "зелених" інвестицій з реконструкції систем теплопостачання зі встановленням котлів, що працюють на соломі і твердому паливі в Івано-Франківській і Сумській областях.

Скорочення викидів парникових газів передбачається в обсязі 1 тисячі 952 тонн СО2-екв на рік за проектами в Івано-Франківській області та в обсязі 1 тисячі 696,4 тонни СО2-екв на рік за проектами, які будуть реалізовуватися у Сумській області.

Міжвідомча робоча група також порекомендувала Нацекоінвестагентству схвалити п‘ять проектів "зелених" інвестицій за програмою теплової санації об‘єктів соціальної сфери.

Мова йде про проекти у Вінницькій, Закарпатській та Херсонській областях. 101 проект у Сумській області було рекомендовано фінансувати за рахунок нових контрактів, які будуть укладатися протягом 2011 року.

Всього скорочення викидів парникових газів за цими проектами передбачаються в обсязі 8 тисяч 376,09 тонни СО2-екв на рік.

За допомогою "зелених" інвестицій на Прикарпатті зменшиться викид парникових газів


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті