Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 22 02:05 | London, Sep 22 00:05 | New York, Sep 21 20:05
Shanghai, Sep 22 08:05 | Tokyo, Sep 22 09:05 | Sydney, Sep 22 11:05

Українським компаніям з сонячними електростанціями видали ліцензії4 лютого 2011 в 20:35 - Роман Зайцев


Українським компаніям з сонячними електростанціями видали ліцензії

Національна комісія регулювання електроенергетики України на засіданні 3 лютого прийняла рішення про видачу ліцензій на виробництво електричної енергії трьом компаніям, які експлуатуватимуть сонячні електростанції:

- ТОВ "КРАЙМІА СОЛАР 3", встановлена потужність – 1,5 МВт;

- ТОВ "КРАЙМІА СОЛАР 4", встановлена потужність – 1,5 МВт;

- ТОВ "КРАЙМІА СОЛАР 5", встановлена потужність – 2 МВт.

Очікується, що найближчим часом всі три компанії отримають право на реалізацію електроенергії за зеленим тарифом.

Нагадаємо, що в минулому році були видані ліцензії на право виробляти електроенергію та затверджені “зелені тарифи” для компанії ТОВ "КРАЙМІА СОЛАР 1" (встановлена потужність – 1 МВт) та ТОВ "КРАЙМІА СОЛАР 2" (встановлена потужність – 1,5 МВт).

Таким чином, загальна потужність сонячних електростанцій, будівництво яких реалізується компанією Activ Solar, сягнула вже 7,5 МВт. Це перший етап розвитку проекту будівництва сонячних електростанції, який передбачав будівництво 5 електростанцій потужністю 1-2 МВт. Всі 5 сонячних електростанцій під’єднанні до підстанції 110 кВ "Родніковая". За інформацією сайту НАК “Енергетична компанія України”, ВАТ “Крименерго” протягом другої половини 2010 та початку 2011 року витратила на модернізацію підстанції 7,8 мільйонів гривень, аби забезпечити видачу потужності від сонячної електростанції.

Загальна площа сонячних електростанцій становить близько 15 гектар.

Activ Solar - це міжнародна група компаній, діяльність якої сконцентрована на розвитку та впровадженні технологій сонячної енергетики. Основні напрямки роботи компаній – це реалізація проектів будівництва сонячних електростанцій та виробництво кремнієвих продуктів для сонячних батарей. Дочірньою компанією Activ Solar є Запорізький завод напівпровідників.

Як повідомлялося, нещодавно до переліку обладнання, для якого дозволене пільгове ввезення на територію України, було внесено 12 комплектів сонячних електростанцій загальною потужністю 25 МВт. Отже, протягом найближчого часу загальна встановлена потужність сонячних електростанцій України може зрости до 27,5 МВт.

Українським компаніям з сонячними електростанціями видали ліцензії


Новини Статті Аналітика
Запорізька АЕС перевиконала план за січень Запорізька АЕС перевиконала план за січень Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Запорізькою АЕС було виконане виробниче завдання Запорізькою АЕС було виконане виробниче завдання Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
В національні проекти України інвестують 82 млрд грн. В національні проекти України інвестують 82 млрд грн. Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Фондовий ринок США закрився зниженням Фондовий ринок США закрився зниженням У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Курс валют на 22 вересня: гривня ослабла Курс валют на 22 вересня: гривня ослабла Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті