Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 22 04:14 | London, Mar 22 02:14 | New York, Mar 21 22:14
Shanghai, Mar 22 10:14 | Tokyo, Mar 22 11:14 | Sydney, Mar 22 13:14

Янукович створив Держагентство з туризму i курортів

Янукович створив Держагентство з туризму i курортів
7 квітня 2011 в 10:40 - Роман Зайцев


Янукович створив Держагентство з туризму i курортів

Президент Вiктор Янукович створив Державне агентство з туризму i курортiв, поклавши на нього функцiї з реалiзацiї держполiтики у цих сферах.

Це закрiплено указом президента №370/2011 вiд 6 квiтня 2011 року, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Згiдно з документом, дiяльнiсть Держагентства координує Кабмiн через вiце-прем‘єра - мiнiстра iнфраструктури.

При цьому тiльки в середу оприлюднена постанова уряда №346 вiд 28 березня про лiквiдацiю урядових органiв, серед яких є Держслужба туризму i курортів, нагадує "Інтерфакс-Україна".

Це рiшення ухвалене на виконання указу президента №1085 вiд 9 грудня 2010 року про оптимiзацію системи центральних органiв виконавчої влади.

Як повiдомлялося, уряд розпорядженням №2334-р вiд 29 грудня 2010 року звiльнив Анатолiя Пахлю з посади голови Держслужби туризму i курортiв.

Тодi в прес-службi вiдомства повiдомили, що вiдомство перебуває в стадiї лiквiдацiї у зв‘язку із реформуванням центральних органiв влади.

Янукович створив Держагентство з туризму i курортів


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруєте йому спочатку свій гарний настрій!

Спіноза
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті