Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 21:44 | London, Mar 20 19:44 | New York, Mar 20 15:44
Shanghai, Mar 21 03:44 | Tokyo, Mar 21 04:44 | Sydney, Mar 21 06:44

Янукович створив Держагентство з туризму i курортів

Янукович створив Держагентство з туризму i курортів
7 квітня 2011 в 10:40 - Роман Зайцев


Янукович створив Держагентство з туризму i курортів

Президент Вiктор Янукович створив Державне агентство з туризму i курортiв, поклавши на нього функцiї з реалiзацiї держполiтики у цих сферах.Це закрiплено указом президента №370/2011 вiд 6 квiтня 2011 року, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Згiдно з документом, дiяльнiсть Держагентства координує Кабмiн через вiце-прем‘єра - мiнiстра iнфраструктури.

При цьому тiльки в середу оприлюднена постанова уряда №346 вiд 28 березня про лiквiдацiю урядових органiв, серед яких є Держслужба туризму i курортів, нагадує "Інтерфакс-Україна".

Це рiшення ухвалене на виконання указу президента №1085 вiд 9 грудня 2010 року про оптимiзацію системи центральних органiв виконавчої влади.

Як повiдомлялося, уряд розпорядженням №2334-р вiд 29 грудня 2010 року звiльнив Анатолiя Пахлю з посади голови Держслужби туризму i курортiв.

Тодi в прес-службi вiдомства повiдомили, що вiдомство перебуває в стадiї лiквiдацiї у зв‘язку із реформуванням центральних органiв влади.

Янукович створив Держагентство з туризму i курортів


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

День - це маленьке життя, і треба прожити його так, ніби ти маєш померти зараз, а тобі зненацька подарували ще добу.

М. Горький
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті