Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 20 23:34 | London, Feb 20 21:34 | New York, Feb 20 17:34
Shanghai, Feb 21 05:34 | Tokyo, Feb 21 06:34 | Sydney, Feb 21 08:34

В Криму цього літа чекають на 6 млн туристів

В Криму цього літа чекають на 6 млн туристів
24 березня 2011 в 20:00 - Роман Зайцев


В Криму цього літа чекають на 6 млн туристів

Міністр курортів і туризму Автономної Республіки Крим Георгій Псарьов прогнозує, що в Криму цього літа відпочине близько 6 млн туристів, що на 5% більше, ніж у попередньому році."Ми чудово розуміємо, що без залучення інвестицій забезпечити розвиток курортної сфери неможливо", - зазначив Псарьов і додав, що з цією метою уряд Криму вживає ряд заходів, зокрема вже проведено земельний аукціон, на якому продано кілька земельних ділянок.

Крім того, вживаються заходи для забезпечення екологічного розвитку, зокрема розроблено програму екологічної безпеки Криму, яка повинна бути затверджена найближчим часом Кабінетом міністрів України.

За словами Псарьова, вживаються заходи для поліпшення транспортного сполучення: запуск чартерного поїзда Москва - Євпаторія, тривалість поїздки яким скоротиться на 6 годин, а також модернізація Сімферопольського аеропорту і будівництво приміського залізничного вокзалу.

Також міністр повідомив, що в нинішньому році інвестиції в розвиток готельної мережі складуть 1,5 млрд грн, що на 40% більше, ніж у 2010 році.


Зараз в Криму нараховується 656 санаторно-курортних і оздоровчих установ, більше 2 тис. готелів і міні-пансіонатів, працюють 232 туроператори, шість аквапарків, 74 спа-комплекси, 446 пляжів. Крім того, в Криму розташовані 11,5 тис. пам‘яток історії, культури та архітектури.

Нинішнім літом в Криму заплановано проведення понад 100 різних фестивалів, серед яких кінофестиваль в Ялті, Нова хвиля в Артеку і кримський музичний фестиваль. Крім того, з 2 по 4 червня в Ялті пройде 1 з 12 етапів міжнародного авторалі. Очікується, що цю подію відвідає понад 300 тис. туристів, розповів Псарьов.

Нагадаємо, влада Криму обіцяє, що в Криму з‘являться курорти, аналогічні єгипетському Шарм-ель-Шейху.

В Криму цього літа чекають на 6 млн туристів


Новини Статті Аналітика
Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
ЄС дасть 12 мільйонів євро на розвиток Криму ЄС дасть 12 мільйонів євро на розвиток Криму Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
На будівництво і ремонт доріг Криму передбачено 250 млн грн. На будівництво і ремонт доріг Криму передбачено 250 млн грн. Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Колесніков хоче на західному березі Криму створити аналог Анталії Колесніков хоче на західному березі Криму створити аналог Анталії У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Крим мріє про 20 мільйонів туристів щороку Крим мріє про 20 мільйонів туристів щороку Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ніколи ніколи ніколи ніколи не здавайся.

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті