Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 15:17 | London, Jul 22 13:17 | New York, Jul 22 09:17
Shanghai, Jul 22 21:17 | Tokyo, Jul 22 22:17 | Sydney, Jul 23 00:17

Українці зможуть вільно їхати в Ізраїль з січня-лютого 2011 року

Українці зможуть вільно їхати в Ізраїль з січня-лютого 2011 року
Рейтинг: 0
Голосів: 0
7 жовтня 2010 в 12:50 - Роман Зайцев


Українці зможуть вільно їхати в Ізраїль з січня-лютого 2011 року

Безвізовий режим між Україною та Ізраїлем вступить в силу в кінці січня - початку лютого 2011 року.  Про це повідомив міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков, передає "Дело".

За його словами, парламент Ізраїлю обговорить безвізовий режим у листопаді.

Після цього, згідно з угодою між Україною та Ізраїлем, повинно пройти 90 днів, перш ніж ратифікація безвізового режиму набуде чинності.

"Завдяки цій угоді, безумовно, збільшиться число туристів між нашими країнами. Якщо сьогодні до нас щорічно приїжджає близько 70 тис. українців, то найближчі два роки ми очікуємо потроєння цього числа. Також збільшиться кількість наших туристів в Україні. Зараз воно складає близько 70 тис. Осіб", - сказав він.

Він також зазначив, що безвізовий режим допоможе налагодити економічне співробітництво між обома державами.

"Ізраїльський бізнес вкладає кошти у сферу нерухомості, медицини, водопостачання. Також у наших планах налагодити співпрацю в сфері дорожньої інфраструктури та безпеки на стадіонах, що важливо для України в світлі проведення Євро-2012", - зазначив він.

Крім того, він заявив, що Ізраїль вводить градацію готелів за кількістю зірок. У найближчий рік всі готелі отримають зірки в залежності від характеристик.

Нагадаємо, міністри закордонних справ України та Ізраїлю підписали угоду про взаємне скасування віз у липні 2010 року.

Українці зможуть вільно їхати в Ізраїль з січня-лютого 2011 року


Новини Статті Аналітика
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Турецькі готелі відмовляються від системи Аll inclusive Турецькі готелі відмовляються від системи Аll inclusive Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Колесніков хоче на західному березі Криму створити аналог Анталії Колесніков хоче на західному березі Криму створити аналог Анталії Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Крим мріє про 20 мільйонів туристів щороку Крим мріє про 20 мільйонів туристів щороку У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Україна в п’ятірці найнепривабливих туристичних країн Україна в п’ятірці найнепривабливих туристичних країн Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті