Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 14 03:17 | London, Jul 14 01:17 | New York, Jul 13 21:17
Shanghai, Jul 14 09:17 | Tokyo, Jul 14 10:17 | Sydney, Jul 14 12:17

Турки очікують, що українців до них цього року приїде на 10% більше

Турки очікують, що українців до них цього року приїде на 10% більше
Рейтинг: 0
Голосів: 0
24 січня 2011 в 12:51 - Роман Зайцев


Турки очікують, що українців до них цього року приїде на 10% більше

У 2011 році, за прогнозами Міністерства культури і туризму Туреччини, потік українських туристів в порівнянні з 2010 роком зросте на 10%, або на 57 тис. до 627 тис. чоловік, повідомив гендиректор з реклами та промоції Міністерства культури і туризму Джумхур Гювен Ташбаши."Цього року ми очікуємо зростання приблизно на 10% або навіть більше", - сказав він, відзначивши, що потік туристів з України до Туреччини в 2010 році зберігся на рівні 2009 року, склавши близько 570 тис. осіб.

Також Ташбаши зазначив, що найбільш популярними регіонами для українських туристів у Туреччині є Анталія, Стамбул і Каппадокія.

Разом з тим, підкреслив турецький чиновник, цьогоріч Туреччина постарається за допомогою рекламної кампанії популяризувати й інші регіони своєї країни.

Крім того, він повідомив, що турецькі готелі не планують відмовлятися від системи "все включено" (all inclusive), інформація про яку іноді обговорюється в ЗМІ.

Однак, за словами Ташбаши, дана система пропонується тільки у великих готельних мережах, а маленькі готелі не можуть собі її дозволити.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що популярна система харчування в турецьких готелях All Inclusive подорожчає. Причина — підвищення податку на алкоголь.

Туреччина є одним із найпопулярніших туристичних напрямків для українців у зовнішньому туризмі. У 2009 році кількість українських туристів, що виїхали за кордон, склала 15,3 млн чоловік, що на 1,1%, або на 164,6 тис. осіб менше, ніж у 2008 році.

Турки очікують, що українців до них цього року приїде на 10% більше


Новини Статті Аналітика
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Турецькі готелі відмовляються від системи Аll inclusive Турецькі готелі відмовляються від системи Аll inclusive Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Колесніков хоче на західному березі Криму створити аналог Анталії Колесніков хоче на західному березі Криму створити аналог Анталії Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Крим мріє про 20 мільйонів туристів щороку Крим мріє про 20 мільйонів туристів щороку У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна в п’ятірці найнепривабливих туристичних країн Україна в п’ятірці найнепривабливих туристичних країн Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті