Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 22 19:44 | London, Oct 22 17:44 | New York, Oct 22 13:44
Shanghai, Oct 23 01:44 | Tokyo, Oct 23 02:44 | Sydney, Oct 23 04:44

Турки очікують, що українців до них цього року приїде на 10% більше

Турки очікують, що українців до них цього року приїде на 10% більше
Рейтинг: 0
Голосів: 0
24 січня 2011 в 12:51 - Роман Зайцев


Турки очікують, що українців до них цього року приїде на 10% більше

У 2011 році, за прогнозами Міністерства культури і туризму Туреччини, потік українських туристів в порівнянні з 2010 роком зросте на 10%, або на 57 тис. до 627 тис. чоловік, повідомив гендиректор з реклами та промоції Міністерства культури і туризму Джумхур Гювен Ташбаши."Цього року ми очікуємо зростання приблизно на 10% або навіть більше", - сказав він, відзначивши, що потік туристів з України до Туреччини в 2010 році зберігся на рівні 2009 року, склавши близько 570 тис. осіб.

Також Ташбаши зазначив, що найбільш популярними регіонами для українських туристів у Туреччині є Анталія, Стамбул і Каппадокія.

Разом з тим, підкреслив турецький чиновник, цьогоріч Туреччина постарається за допомогою рекламної кампанії популяризувати й інші регіони своєї країни.

Крім того, він повідомив, що турецькі готелі не планують відмовлятися від системи "все включено" (all inclusive), інформація про яку іноді обговорюється в ЗМІ.

Однак, за словами Ташбаши, дана система пропонується тільки у великих готельних мережах, а маленькі готелі не можуть собі її дозволити.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що популярна система харчування в турецьких готелях All Inclusive подорожчає. Причина — підвищення податку на алкоголь.

Туреччина є одним із найпопулярніших туристичних напрямків для українців у зовнішньому туризмі. У 2009 році кількість українських туристів, що виїхали за кордон, склала 15,3 млн чоловік, що на 1,1%, або на 164,6 тис. осіб менше, ніж у 2008 році.

Турки очікують, що українців до них цього року приїде на 10% більше


Новини Статті Аналітика
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Турецькі готелі відмовляються від системи Аll inclusive Турецькі готелі відмовляються від системи Аll inclusive Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Колесніков хоче на західному березі Криму створити аналог Анталії Колесніков хоче на західному березі Криму створити аналог Анталії Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Крим мріє про 20 мільйонів туристів щороку Крим мріє про 20 мільйонів туристів щороку У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна в п’ятірці найнепривабливих туристичних країн Україна в п’ятірці найнепривабливих туристичних країн Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті