Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 18 04:06 | London, Aug 18 02:06 | New York, Aug 17 22:06
Shanghai, Aug 18 10:06 | Tokyo, Aug 18 11:06 | Sydney, Aug 18 13:06

Польща з 1 березня зменшує вартість візи для українців

Польща з 1 березня зменшує вартість візи для українців
24 лютого 2011 в 16:31 - Роман Зайцев


Польща з 1 березня зменшує вартість візи для українців

Польська влада з 1 березня цього року зменшуює оплату за видачу національних віз для громадян України до 20 з 35 євро.

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ Польщі, інформує УНІАН.

"З 1 березня Польща в односторонньому порядку зменшує консульську оплату за розгляд документів на видачу національної візи для громадян України, тобто з 35 до 20 євро", - сказав представник прес-служби міністерства.

Співрозмовник агентства відзначив, що українці зможуть платити меншу ціну за національну візу незалежно від того, в якій країні вони подають документи на отримання цього типу візи.

Представник міністерства також сказав, що власники виданих за меншою ціною національних віз матимуть такі ж права, як і ті, хто отримував національну візу на попередніх умовах.

За його словами, це також стосується правил переміщення в об‘єднуючій 25 держав Шенгенській зоні, до якої Польща вступила наприкінці 2007 року.

"Не буде жодних змін стосовно країн, до яких з тими візами за новими цінами можна буде подорожувати", - сказав представник польського МЗС.

З 5 квітня 2010 року набув чинності Новий візовий кодекс Євросоюзу, згідно з яким, власники довгострокових національних віз можуть перебувати в інших державах Шенгенської зони до трьох місяців кожні півроку.

Прес-служба міністерства відзначила, що поки не має даних про кількість виданих польськими консульствами віз в 2010 році, в тому числі в Україні.

Польща в 2009 році збільшила видачу віз українцям на 20% до 440 тисяч, з яких понад 65% були короткотерміновими.

Поляки можуть відвідувати Україну без віз до 90 днів за рік, а якщо планують перебувати довше повинні отримати довгострокову візу, яка в залежності від виду коштує від 60 до 240 доларів.

Польща з 1 березня зменшує вартість візи для українців


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Польща відкриє в Україні візові центри Польща відкриє в Україні візові центри Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Польща вирішила ще почекати з переходом на євро I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Кредитори відрізняються кращою пам’яттю, ніж боржники.

Б.Франклін
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті