Інвестиції.орг

Kyiv, May 18 10:42 | London, May 18 08:42 | New York, May 18 04:42
Shanghai, May 18 16:42 | Tokyo, May 18 17:42 | Sydney, May 18 19:42

Польща відкриє в Україні візові центри

Польща відкриє в Україні візові центри
31 травня 2011 в 11:20 - Роман Зайцев


Польща відкриє в Україні візові центри

Міністерство закордонних справ Польщі планує створити в Україні візові центри.МЗС оголосило тендер з вибору такої компанії-посередника, претенденти можуть подавати заявки до 5 липня 2011 року, передає УНІАН.

Міністерство хоче створити спеціальні "Пункти прийому візових заявок", щонайменше, у чотирьох містах: Львові, Івано-Франківську, Донецьку і Дніпропетровську.

Крім того, компанії можуть пропонувати аналогічні послуги в інших містах, як у тих, де вже працюють консульства Польщі, так і в тих, де їх немає.

За оцінками польської влади, послугами візових центрів у Львові за рік може скористатися близько 100 тисяч осіб, по 4 тисячі в Дніпропетровську, Донецьку та Житомирі, по 30 тисяч у Рівному та Тернополі.

Через центри в Івано-Франківську та Хмельницькому польські візи можуть щорічно отримувати 25 тисяч і 11 тисяч українців, відповідно.


Претендент на створення ППВЗ, серед іншого, повинен мати досвід прийому, мінімум, 7 тис. візових заявок за правилами Шенгенської угоди за останні три роки, сплатити заставу в розмірі 250 тисяч гривень і володіти засобами або підтвердженою можливістю скористатися кредитом на суму 500 тисяч гривень.

МЗС Польщі в умовах тендеру також вказує збереження можливості для громадян України подавати заявки на отримання віз безпосередньо в одне з семи польських консульств: у Києві, Вінниці, Львові, Луцьку, Одесі, Харкові та Сімферополі.

Польща відкриє в Україні візові центри


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Обзор рынка акций перед открытием дня (16.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (16.05.2011)
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Українські експортери залишають Європу Українські експортери залишають Європу Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще бути м'яким і твердим зовні всередині, ніж твердим зовні і м'яким всередині.

Лао Цзи
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті