Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 06:57 | London, Mar 21 04:57 | New York, Mar 21 00:57
Shanghai, Mar 21 12:57 | Tokyo, Mar 21 13:57 | Sydney, Mar 21 15:57

Харківський аеропорт обслуговуватиме швейцарська компанія

Харківський аеропорт обслуговуватиме швейцарська компанія
25 листопада 2010 в 12:03 - Уляна Роїк


Харківський аеропорт обслуговуватиме швейцарська компанія

Швейцарська компанія Swissport з 1 грудня почне здійснювати наземне обслуговування в аеропорту Харків. 

Як повідомляє avianews.com з посиланням на представника компанії, Swissport було визнано найкращим провайдером послуг, який отримав право на надання послуг Обслуговуючій компанії в новому терміналі.

У харківському аеропорту компанія буде займатися реєстрацією пасажирів, трансфером автобусів до борту літака, забезпеченням трапами, центровкою і контролем завантаження повітряних суден.

Для обслуговування пасажирів Swissport має намір використовувати власні спеціальні низькопідлогові перонні автобуси і трапи. Нове обладнання закуплено і вже знаходиться на території аеропорту.

Swissport вийшла на ринок України в 2006 році. Компанія займається наданням послуг з наземного обслуговування в аеропорту "Бориспіль".


 

Харківський аеропорт обслуговуватиме швейцарська компанія


Новини Статті Аналітика
Пасажиропотік в аеропорту Пасажиропотік в аеропорту "Бориспіль" збільшився на 26% Оптимізація величини вантажних одиниць при реалізації інноваційних логістичних концепцій на авіатранспорті Оптимізація величини вантажних одиниць при реалізації інноваційних логістичних концепцій на авіатранспорті ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Бориспіль" закінчив рік із чистим прибутком у 418,542 млн. гривень Практичні аспекти інвестиційно-інноваційної діяльності авіатранспортних підприємств України Практичні аспекти інвестиційно-інноваційної діяльності авіатранспортних підприємств України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна підписала з банком Китаю угоду про кредит на залізницю до Україна підписала з банком Китаю угоду про кредит на залізницю до "Борисполя" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
На будівництво нового аеровокзалу у Львові витратять ще півмільярда На будівництво нового аеровокзалу у Львові витратять ще півмільярда Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Будівництво залізниці між Києвом та Будівництво залізниці між Києвом та "Борисполем" розпочнеться вже у травні Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті