Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 13:54 | London, Jul 16 11:54 | New York, Jul 16 07:54
Shanghai, Jul 16 19:54 | Tokyo, Jul 16 20:54 | Sydney, Jul 16 22:54

Випуску єдиних облігацій єврозони може і не бути

Випуску єдиних облігацій єврозони може і не бути
6 грудня 2010 в 14:50 - Христина


Випуску єдиних облігацій єврозони може і не бути

Глибокий розкол відбувся в керівництві зони євро з питання про необхідність і бажаність випуску єдиних облігацій єврозони.Прем‘єр-міністр Люксембургу і голова Єврогрупи (рада міністрів фінансів країн зони євро) Жан-Клод Юнкер вважає, що поява цінних паперів подібного виду, які вже отримали в банківських колах найменування Е-облігації (E-bonds), "дасть однозначний сигнал ринкам і громадянам Євросоюзу про незворотність євро".

Дану позицію, повідомляє видання, поділяє і міністр фінансів Італії Джуліо Тремонті. За його словами, ринок єдиних облігацій країн зони євро здатний перевершити за своїм обсягом аналогічний ринок США і дати країнам Євросоюзу доступ до величезних фінансових ресурсів.

Проте, відзначає газета, на шляху єдиної облігації країн єврозони стоїть Німеччина. Як заявив міністр фінансів ФРН Вольфганг Шойбле, поява подібного цінного паперу вимагає проведення "фундаментальних змін" в основоположних документах Євросоюзу. У результаті, запровадження Е-облігацій відкладається на невизначений час, зазначає газета.

Криза ринку облігацій Греції та Ірландії вже протягом року потрясає основи зони євро. Як вважають фахівці, випуск єдиної облігації зони євро дозволить ліквідувати небезпеку знецінювання суверенних облігацій тих країн єврозони, які переживають економічні труднощі.
 

Випуску єдиних облігацій єврозони може і не бути


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Інновації у сфері господарювання: сучасний стан та перспективи розвитку Інновації у сфері господарювання: сучасний стан та перспективи розвитку Огляд європейських ринків за 17.03.2011. Відновлення зростання Огляд європейських ринків за 17.03.2011. Відновлення зростання

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті