Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 22 19:34 | London, Jun 22 17:34 | New York, Jun 22 13:34
Shanghai, Jun 23 01:34 | Tokyo, Jun 23 02:34 | Sydney, Jun 23 04:34

Україна закрила книгу заявок на євробонди

Україна закрила книгу заявок на євробонди
Рейтинг: 0
Голосів: 0
17 вересня 2010 в 13:00 - Роман Зайцев


Україна закрила книгу заявок на євробонди

Україна закрила книгу заявок на суверенні п'ятирічні і десятирічні євробонди на загальну суму 2 млрд. доларів. Про це повідомляє агентство Reuters із посиланням на джерело в банківських колах.  За словами співрозмовника агентства, велику частину випуску складуть десятирічні папери.

Вранці в четвер Україна встановила орієнтир прибутковості п‘яти- і десятирічних доларових єврооблігацій в районі 6,875% і 7,875% відповідно, відкривши книгу заявок, повідомив він.

Як відомо, усередині травня Мінфін вибрав синдикат банків JP Morgan, Morgan Stanley і російський ВТБ лід-менеджерами зовнішньої держпозики у 2010 році.

У середу джерело в банківських колах повідомило журналістам, що Україна планує повернутися цього або наступного тижня до розміщення випуску єврооблігацій, який був відкладений після роад-шоу в липні через зависоку прогнозовану прибутковість.

Мінфін збирався в третьому кварталі 2010 року позичувати на міжнародних ринках капіталу суму, еквівалентну 16 млрд. гривень, або близько 2 млрд. доларів, шляхом випуску десятилітніх облігацій зовнішньої державної позики.

Проте після проведеного в першій половині липня роад-шоу влада повідомила про рішення відкласти розміщення десятирічних єврооблігацій через несприятливу ринкову кон‘юнктуру, сподіваючись на інші джерела фінансування, в першу чергу - на кредит Міжнародного валютного фонду.

Як відомо, востаннє Україна виходила на ринок у 2007 році, розмістивши п‘ятирічні бонди на 500 млн. доларів із купоном 6,385% річних.

У 2008 році після роад-шоу на індикативний обсяг у кілька сотень мільйонів доларів влада відмовилася залучати ресурси, які різко подорожчали через глобальну кризу.

Україна закрила книгу заявок на євробонди


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Українські експортери залишають Європу Українські експортери залишають Європу Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті