Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 18 16:19 | London, Jun 18 14:19 | New York, Jun 18 10:19
Shanghai, Jun 18 22:19 | Tokyo, Jun 18 23:19 | Sydney, Jun 19 01:19

Тримачі євробондів "Інтерпайпу" схвалили реструктуризацію

Тримачі євробондів "Інтерпайпу" схвалили реструктуризацію
20 вересня 2010 в 14:00 - Роман Зайцев


Тримачі євробондів "Інтерпайпу" схвалили реструктуризацію

Кіпрська Interpipe Limited, власник української трубно-колісної компанії "Інтерпайп", отримала згоду на реструктуризацію єврооблігацій на 200 млн. доларів на запропонованих раніше компанією умовах.  Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на поінформоване джерело на ринку.

Співрозмовник агентства уточнив, що відповідне рішення ухвалене 17 вересня.

В "Інтерпайпі" агентству повідомили, що офіційна інформація про підсумки зборів буде оголошена найближчим часом.

Як відомо, у липні 2007 року "Інтерпайп" здійснив дебютний випуск єврооблігацій на 200 млн. доларів із погашенням 2 серпня 2010 року і ставкою 8,75% річних з виплатою процентного доходу раз на півроку.

У грудні 2008 року компанія вперше висловила прохання пом‘якшити зобов‘язання (ковенанти) компанії за єврооблігаціями.

На початку 2009 року їх власники дали на це згоду.

Емітент не здійснив виплату за купоном, яка припадає на 2 лютого 2010 року, й ініціював скликання власників єврооблігацій для перегляду умов дефолту.

На початку серпня, "Інтерпайп" запропонував власникам євробондів реструктуризувати зобов‘язання на сім років із підвищенням купонної ставки до 10,25%.

В якості заохочення за ранню згоду на запропоновані умови (до 25 серпня) емітент зобов‘язався виплатити премію власникам у розмірі 1,25%, за пізнішу згоду - 0,5%.

Прострочені відсотки, згідно з пропозицією, намічалося перерахувати власникам єврооблігацій 31 жовтня 2010 року.

Для отримання позитивного рішення "Інтерпайпу" необхідно було отримати дві третини голосів від учасників зборів, кворум на яких складає 75%.

Трубно-колісна компанія "Інтерпайп" оцінює свою частку на світовому ринку безшовних труб у 4,3%.

Основним бенефіціаром Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук.

Тримачі євробондів "Інтерпайпу" схвалили реструктуризацію


Новини Статті Аналітика
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Мінфін хоче розрахуватися з ВТБ єврооблігаціями Мінфін хоче розрахуватися з ВТБ єврооблігаціями Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Єврокомісія заперечує неминучість реструктуризації боргу Греції Єврокомісія заперечує неминучість реструктуризації боргу Греції Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Evraz Group планує розмістити євробонди обсягом близько 1 млрд доларів Evraz Group планує розмістити євробонди обсягом близько 1 млрд доларів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
МВФ не планує реструктурувати борг Греції МВФ не планує реструктурувати борг Греції У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті