Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 22 19:41 | London, Jun 22 17:41 | New York, Jun 22 13:41
Shanghai, Jun 23 01:41 | Tokyo, Jun 23 02:41 | Sydney, Jun 23 04:41

Найбільший акціонер "Миронівського хлібопродукту" продав 10% акцій

Найбільший акціонер "Миронівського хлібопродукту" продав 10% акцій
9 грудня 2010 в 07:44 - Роман Зайцев


Найбільший акціонер "Миронівського хлібопродукту" продав 10% акцій

Мажоритарний акціонер і генеральний директор компанії "Миронівський Хлібопродукт" Юрій Косюк у середу продав 10% приналежних йому акцій Mironovskiy Hleboproduct SA на Лондонській фондовій біржі.Mironovskiy Hleboproduct SA також надала організаторам розміщення - Morgan Stanley і UBS - опціон на перепідписку в розмірі 15% від обсягу розміщення, який вони зможуть реалізувати протягом 30 днів, пише газета "Дело".

За оцінками емітента, сумарна виручка від продажу цінних паперів з урахуванням повного виконання опціону складе близько 189,8 млн. доларів.

За результатами транзакції, а також з урахуванням повного виконання опціону частка Косюка в Mironovskiy Hleboproduct SA знизиться майже до 65%.

Згідно з повідомленням холдингової компанії на Лондонській фондовій біржі, акції продані за ціною 16,5 долара за акцію. Це нижче, ніж ціна закриття попередньої торгової сесії 7 грудня, коли вартість акцій МХП становила близько 19 доларів за акцію.

У компанії основною причиною продажу акцій називають бажання підвищити ліквідність паперів МХП на біржі.

Як повідомлялося, власник компанії неодноразово заявляв про те, що він планує збільшувати кількість акцій у вільному обігу для збільшення ліквідності.

Первинне розміщення акцій (IPO) компанія "Миронівський Хлібопродукт" провела у травні 2008 року основному майданчику Лондонської фондової біржі.

Тоді було розміщено 19,4% акцій компанії Mironovskiy Hleboproduct SA за 322 млн. доларів (близько 15 доларів за акцію). Організаторами операції виступили UBS і Morgan Stanley.

"Миронівський Хлібопродукт" - найбільший в Україні виробник м‘яса птиці з часткою ринку близько 40%.

Група також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, яловичини, картоплі та інших продуктів харчування. Компанії "Миронівського хлібопродукту" обробляють 200 тис. га землі.

Mironovskiy Hleboproduct SA є холдинговою компанією МХП.

Найбільший акціонер "Миронівського хлібопродукту" продав 10% акцій


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд вітчизняного фондового ринку за 11.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 11.05.2011 від ІГ Сократ
Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті