Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 26 23:47 | London, Apr 26 21:47 | New York, Apr 26 17:47
Shanghai, Apr 27 05:47 | Tokyo, Apr 27 06:47 | Sydney, Apr 27 08:47

МТС обвалив акції "Укртелекому"

МТС обвалив акції "Укртелекому"
Рейтинг: 0
Голосів: 0
21 грудня 2010 в 14:19 - Роман Зайцев


МТС обвалив акції "Укртелекому"

Основною подією на відкритті українського ринку стала інформація про участь єдиного учасника в приватизаційному конкурсі Укртелекому, повідомили в ІГ ТАСК.При цьому МТС вирішив не брати участі у конкурсі з купівлі Укртелекому. Настільки несподівана новина викликала агресивні продажі акцій компанії, котирування якої за п'ять хвилин торгів просіли на 6,47%.

Український ринок акцій відкрився зростанням більшості ліквідних паперів на тлі позитивної зовнішньої кон'юнктури. За перші п'ять хвилин індекс Української біржі UX підвищився на 0,02%, індекс ПФТС знизився на 0,51%. Торговельна активність тримається на високому рівні, при цьому найбільша активність спостерігається в акціях Укртелекому і металургійних компаній, зазначив В'ячеслав Іванишин.

Падіння демонструють акції Маріупольського ЗТМ, які дешевшають на 6,36% на шести угодах. Тиск на котирування продовжує чинити рішення про передачу в оренду ЦВК заводу Азовзагальмаш.

У лідерах зростання перебувають акції Ясинівського КХЗ (+2,56%), Укрнафти (+1,68%) і Алчевського МК (+1,52%). Акції Укрнафти відкрилися угодами по 600 грн за акцію, але надалі знизилися до рівня 500 грн, при цьому активність покупців спостерігається досить низька.

До відкриття українського ринку склалася досить оптимістична кон'юнктура на західноєвропейських та азійських фондових майданчиках на тлі інформації, що Китай готовий надати допомогу ряду країн ЄС в подоланні фінансових проблем. Ціни на сировину і промислові метали також показують помірне зростання. Західноєвропейські індекси підвищуються на 0,6-0,8%, наголосив експерт.

МТС обвалив акції "Укртелекому"


Новини Статті Аналітика
Обсяг торгів на ПФТС у лютому склав 4,7 млрд. грн. Обсяг торгів на ПФТС у лютому склав 4,7 млрд. грн. Фондові майданчики невпевнено розпочали тиждень Фондові майданчики невпевнено розпочали тиждень Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Покупку Покупку "Укртелекому" профінансував кіпрський банк Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
ЄБРР не сподобалося як продали ЄБРР не сподобалося як продали "Укртелеком" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
Фонд держмайна підписав Акт прийому-передачі Фонд держмайна підписав Акт прийому-передачі "Укртелекому" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Огляд вітчизняного фондового ринку за 25.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 25.05.2011 від ІГ Сократ

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті