Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 22 02:39 | London, Jun 22 00:39 | New York, Jun 21 20:39
Shanghai, Jun 22 08:39 | Tokyo, Jun 22 09:39 | Sydney, Jun 22 11:39

Мінфін хоче випускати держоблігації із прив’язкою до інфляції

Мінфін хоче випускати держоблігації із прив’язкою до інфляції
6 жовтня 2010 в 16:10 - Роман Зайцев


Мінфін хоче випускати держоблігації із прив’язкою до інфляції

Міністерство фінансів ініціює поправки до нормативної бази випуску державних цінних паперів з метою розширення числа інструментів за рахунок числа облігацій, прибутковість яких прив'язана до інфляції або до валютного курсу.  Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу Мінфіну.

"Проект постанови (Кабінету міністрів) передбачає можливість емісії індексованих до рівня інфляції і до валютного курсу державних цінних паперів", - ідеться у повідомленні.

Згідно з ним, розглядається також можливість випуску держпаперів, прибутковість яких прив‘язана до котирувань дорогоцінних металів.

Як відомо, нині Україна випускає облігації внутрішньої держпозики з фіксованою прибутковістю, що встановлюється в момент розміщення.

Мінфін кілька разів заявляв про плани розширити перелік пропонованих інвесторам інструментів за рахунок облігацій із плаваючою прибутковістю.

Однак ця ідея була реалізована лише при випуску ПДВ-облігацій у 2004 році, прибутковість яких була прив‘язана до облікової ставки НБУ, а також при реструктуризації боргу уряду Нацбанку в 2000 році, коли прибутковість була встановлена на рівні інфляції +3 п.п.

Розширити перелік державний цінних паперів державу неодноразово просили інститути спільного інвестування, пенсійні фонди і страхові компанії.

Мінфін хоче випускати держоблігації із прив’язкою до інфляції


Новини Статті Аналітика
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011
Мінфін продав ОВДП на півмільярда Мінфін продав ОВДП на півмільярда Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011
Мінфін в результаті двох розміщень ОВДП залучив 1 млрд грн. Мінфін в результаті двох розміщень ОВДП залучив 1 млрд грн. Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Мінфін США відстрочив досягнення ліміту боргу країни до 2 серпня Мінфін США відстрочив досягнення ліміту боргу країни до 2 серпня Рецепт боротьби Китаю з інфляцією Рецепт боротьби Китаю з інфляцією Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті