Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 04:48 | London, Jul 21 02:48 | New York, Jul 20 22:48
Shanghai, Jul 21 10:48 | Tokyo, Jul 21 11:48 | Sydney, Jul 21 13:48

Крюківський вагонобудівний завод отримав ПДВ-облігації на 157 мільйонів

Крюківський вагонобудівний завод отримав ПДВ-облігації на 157 мільйонів
28 жовтня 2010 в 10:50 - Роман Зайцев


Крюківський вагонобудівний завод отримав ПДВ-облігації на 157 мільйонів

ВАТ "Крюківський вагонобудівний завод" в рахунок погашення заборгованості з відшкодування податку на додану вартість отримало ПДВ-облігації на суму 157 млн. гривень.  Про це заявив директор з економіки, фінансів та комерційної діяльності підприємства Ігор Манаянков, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Разом з тим, за його словами, заборгованість держави із ПДВ перед заводом складає 340 млн. гривень.

"Це дані, які проходять з бухгалтерського звіту. До кінця року цей борг буде 400 млн. гривень. Ми кредитуємо державу. Потрібно придумувати схему, за якої ми не будемо постраждалими. А зараз ми не можемо розвиватися", - сказав Манаянков.

Крюківський вагонзавод спеціалізується на розробці і виробництві пасажирських вагонів, вантажних вагонів (піввагонів і вагонів - хоперів вантажопідйомністю до 75 тонн, вагонів - цистерн, платформ), візків, колісних пар та осей за міжнародними стандартами, запасних частин залізничного транспорту.

Крім основної продукції, підприємство розробляє та виготовляє автогрейдери, контейнери для сипучих вантажів, будівельних і побутових відходів, інші зварні металоконструкції, запчастини для метрополітенів.

За даними реєстратора цінних паперів ВАТ на березень 2010 року, більше 64,8% акцій КВБЗ внесено до реєстру номінального утримувача - ОТП Банку, ще близько 29,8% внесено до реєстру ВДЦП.

Крюківський вагонобудівний завод отримав ПДВ-облігації на 157 мільйонів


Новини Статті Аналітика
Кабмін змінив порядок нарахування ПДВ Кабмін змінив порядок нарахування ПДВ Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011
Квитки на Євро-2012 не обкладатимуться ПДВ Квитки на Євро-2012 не обкладатимуться ПДВ Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011
"Крюківський вагонобудівний завод" збільшив випуск вантажних вагонів на 27% Гармонізація податкових систем Гармонізація податкових систем ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Мiнiстерство енергетики хоче обнулити ПДВ на імпорт нафти і нафтопродуктів Мiнiстерство енергетики хоче обнулити ПДВ на імпорт нафти і нафтопродуктів ПДВ-облігації скуповують іноземці ПДВ-облігації скуповують іноземці Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
В Україні 82 підприємствам автоматично відшкодували ПДВ на суму 1,2 млрд грн. В Україні 82 підприємствам автоматично відшкодували ПДВ на суму 1,2 млрд грн. Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті