Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 16 22:17 | London, Aug 16 20:17 | New York, Aug 16 16:17
Shanghai, Aug 17 04:17 | Tokyo, Aug 17 05:17 | Sydney, Aug 17 07:17

Fitch привласнило очікуваному випуску доларових облігацій Metinvest рейтинг B

Fitch привласнило очікуваному випуску доларових облігацій Metinvest рейтинг B
23 січня 2011 в 09:33 - Роман Зайцев


Fitch привласнило очікуваному випуску доларових облігацій Metinvest рейтинг B

Fitch Ratings присвоїло очікуваному випуску доларових облігацій Metinvest BV з терміном покриття 7-10 років пріоритетний незабезпечений рейтинг B. Про це повідомляє прес-служба Fitch.

Зазначимо, що рейтинг вище B - максимальний для українських компаній, у зв'язку з суверенним рейтингом України B /прогноз "Стабільний".

Очікуваний рейтинг поворотності активів (RR) - RR4.

Як очікує Fitch, кошти від випуску облігацій будуть використані для фінансування програми капітальних витрат Metinvest протягом наступних п'яти років і на загальнокорпоративні цілі.

Fitch привласнило Metinvest довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) B, довгостроковий РДЕ в національній валюті B +, і національний довгостроковий рейтинг AA + (укр). Всі три рейтинги мають прогноз "стабільний".

Короткостроковий рейтинг в іноземній і місцевій валюті B і національний короткостроковий рейтинг F1 + (укр).

Нагадаємо, останні результати, за 9 міс. 2010 р., показали консолідовану виручку в 6,8 млрд дол, що на 55% більше, ніж в аналогічному періоді 2009 р., завдяки відновленню у світовому гірничо-металургійному ринку. Компанія повідомила, що маржа EBITDAR склала 28,4%.

Fitch привласнило очікуваному випуску доларових облігацій Metinvest рейтинг B


Новини Статті Аналітика
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
У Moody’s побачили загрозу для рейтингу Японії У Moody’s побачили загрозу для рейтингу Японії У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Експерт-Рейтинг" присвоїло планованому випуску облігацій "Київхліба" кредитний рейтинг на рівні uaBBB Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Fitch знизило рейтинги Греції Fitch знизило рейтинги Греції Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Нехай Ваші мрії будуть глобальні, бо дріб'язкові мрії не мають силу впливу на серце людини.

Гете
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті