Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 13:54 | London, Jul 18 11:54 | New York, Jul 18 07:54
Shanghai, Jul 18 19:54 | Tokyo, Jul 18 20:54 | Sydney, Jul 18 22:54

"Укртелеком" завершив розміщення облігацій

"Укртелеком" завершив розміщення облігацій
Рейтинг: 0
Голосів: 0
11 січня 2011 в 13:13 - Роман Зайцев


"Укртелеком" завершив розміщення облігацій

"Укртелеком" 13 грудня 2010 року достроково завершив розміщення облігацій серії J номінальною вартістю випуску 125 млн. гривень, в результаті чого отримав фінансування на суму більше 130,5 млн. гривень.Повідомив емітент у системі розкриття інформації Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку в понеділок, передає "Інтерфакс".

Як повідомлялося, розміщення річних облігацій серії J планувалося в період з 19 жовтня 2010 року по 19 квітня 2011 року.

Цінні папери випущені в бездокументарній формі номіналом 1 тис. гривень процентна ставка за облігаціями встановлена на рівні 17% річних, виплата процентного доходу, згідно з умовами випуску - щоквартально.

Залучені кошти "Укртелеком" має намір направити на забезпечення надійної експлуатації та підвищення ефективності телекомунікаційної мережі, будівництво та модернізацію мережевої інфраструктури, зокрема, оптоволоконних ліній та мережі мобільного зв'язку 3-го покоління, розвиток перспективних послуг, у тому числі надання широкосмугового інтернет-доступу, міжнародної телефонії з використанням IP-технологій, впровадження конвергентних послуг зв'язку.

Андеррайтером випуску виступила інвесткомпанія "Тройка Діалог Україна".

Як повідомлялося, дооцінку 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком" проведе "Консалтингова фірма "Острів".

Українська "дочка" австрійської консалтингової компанії EPIC - "ЕСУ" - подала єдину заявку на участь у конкурсі з приватизації "Укртелекому", запропонувавши за держпакет суму лише на 10 гривень вищу від стартової - 10,5 млрд. гривень.

Унаслідок наявності лише однієї заявки ФДМ скасував процедуру конкурсу та призначив додаткову оцінку держпакету.

За словами керівника департаменту оціночної діяльності фонду Михайла Горяйнова, оцінювач при оцінці вартості "Укртелекому" буде використовувати три підходи: дохідний, витратний та порівняльний.

При цьому останній передбачає оцінку ринкової вартості акцій.

"Укртелеком" завершив розміщення облігацій


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
Банки все більше кредитують населення Банки все більше кредитують населення Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
Фонд молодiжного будiвництва у 2011 році видав кредитів на 10 мільйонів Фонд молодiжного будiвництва у 2011 році видав кредитів на 10 мільйонів Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті