Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 11 04:11 | London, Dec 11 02:11 | New York, Dec 10 22:11
Shanghai, Dec 11 10:11 | Tokyo, Dec 11 11:11 | Sydney, Dec 11 13:11

У травні всі внутрішні рейси з Борисполя відбуватимуться з терміналу В

У травні всі внутрішні рейси з Борисполя відбуватимуться з терміналу В
4 лютого 2011 в 18:25 - Роман Зайцев


У травні всі внутрішні рейси з Борисполя відбуватимуться з терміналу В

У травні Державне підприємство Міжнародний аеропорт Бориспіль має намір перевести вильоти внутрішніх рейсів в термінал В з терміналу А.

"На початку літа - наприкінці весни у нас внутрішні рейси на виліт перейдуть до терміналу В, а термінал А працюватиме тільки на приліт", - повідомив начальник аеровокзального комплексу ДМА Бориспіль Сергій Гомболевський у четвер.

За його словами, в аеропорт продовжує переводити компанії в термінал F, зокрема, найближчим часом свої операції в цей комплекс переведуть авіакомпанії Lufthansa, Air Arabia, Роза Ветров. Крім того, ведуться переговори з російськими компаніями. Зокрема, S7 перейде у новий термінал з 1 березня. Діалоги з Аерофлотом і Трансаеро тривають.

За його словами, близько 40% рейсів з аеропорту в даний час виконуються з терміналу F.

Нагадаємо, що термінал F почав працювати в кінці жовтня 2010 року. Під час запуску терміналу генеральний директор аеропорту Бориспіль Борис Шахсуваров заявив, що після завершення будівництва і запуску терміналу D термінал В згодом буде поступово перепрофільований для прийому внутрішніх рейсів.

Площа терміналу F становить 20,686 тис. кв. м. Пропускна спроможність — 900 пасажирів на годину з можливістю збільшення в періоди пікового навантаження до 1500 осіб на годину.

Також Гомболевський повідомив, що Бориспіль в січні збільшив пасажиропотік на 25% - до 489 тис. пасажирів, порівняно з січнем минулого року.

За його словами, найбільший приріст забезпечили компанії АероСвіт і Дніпроавіа.

У травні всі внутрішні рейси з Борисполя відбуватимуться з терміналу В


Новини Статті Аналітика
Пасажиропотік в аеропорту Пасажиропотік в аеропорту "Бориспіль" збільшився на 26% Практичні аспекти інвестиційно-інноваційної діяльності авіатранспортних підприємств України Практичні аспекти інвестиційно-інноваційної діяльності авіатранспортних підприємств України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Бориспіль" закінчив рік із чистим прибутком у 418,542 млн. гривень Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські? Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські? Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна підписала з банком Китаю угоду про кредит на залізницю до Україна підписала з банком Китаю угоду про кредит на залізницю до "Борисполя" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Будівництво залізниці між Києвом та Будівництво залізниці між Києвом та "Борисполем" розпочнеться вже у травні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Китай дасть Україні кредит в 1 млрд. доларів на залізницю Київ - Китай дасть Україні кредит в 1 млрд. доларів на залізницю Київ - "Бориспіль" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Що б не сталося - продовжуй працювати, опираючись на те, що ти хочеш цього - та так воно і буде.

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті