Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 23:48 | London, Jul 19 21:48 | New York, Jul 19 17:48
Shanghai, Jul 20 05:48 | Tokyo, Jul 20 06:48 | Sydney, Jul 20 08:48

У 2011 р. "Богдан" планує почати випуск нових моделей автомобілів

У 2011 р. "Богдан" планує почати випуск нових моделей автомобілів
2 лютого 2011 в 13:02 - Ілона Чіркова


У 2011 р. "Богдан" планує почати випуск нових моделей автомобілів

Корпорація "Богдан" має намір в 2011 році почати виробництво 1-2 нових моделей автомобілів.Про це журналістам повідомив президент корпорації Олег Свинарчук.

Свинарчук зазначив, що корпорація зацікавлена у виробництві автомобілів під брендом "Богдан", проте поки з цього питання тільки ведуться переговори із зарубіжними партнерами.

За його словами, що є 2 варіанти виведення нових моделей на ринок: виробництво по ліцензії (у цьому випадку автомобілі будуть випускатися під маркою "Богдан") і збірка іноземної моделі за контрактом.

Президент корпорації повідомив, що для виробництва однієї з нових моделей автомобіля корпорація вже проплатила обладнання, яке дозволить почати її випуск в 3 кварталі.

У 2011 році корпорація має намір збільшити виробництво легкових автомобілів до 30,5 тис.

У 2011 р. "Богдан" планує почати випуск нових моделей автомобілів


Новини Статті Аналітика
"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Стихійні лиха в Японії вплинули на постачання автомобілів в Україну Стихійні лиха в Японії вплинули на постачання автомобілів в Україну Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Підприємства транспорту України за 4 місяці перевезли на 11,1% більше вантажів Підприємства транспорту України за 4 місяці перевезли на 11,1% більше вантажів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Богдан" у квітні виготовив на 30,9% автомобілів більше У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті