Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 19 03:22 | London, Jan 19 01:22 | New York, Jan 18 21:22
Shanghai, Jan 19 09:22 | Tokyo, Jan 19 10:22 | Sydney, Jan 19 12:22

Телефонний зв`язок цього року подорожчає на 15%

Телефонний зв`язок цього року подорожчає на 15%
26 січня 2011 в 18:25 - Роман Зайцев


Телефонний зв`язок цього року подорожчає на 15%

Тарифи на місцевий телефонний зв\’язок у цьому році зростуть на 15%. Про це повідомив голова Національної комісії регулювання зв\’язку Володимир Олійник.

Тарифи планується підвищити в середині року. Як стверджують в НКРЗ, плановане підвищення пояснюється тим, що місцевий зв‘язок є збитковим для операторів, повідомляє "Дело".

"Це викликано тим, що ми не можемо допустити різкого підвищення тарифів на цей соціальний вид послуг. А компенсаційних механізмів, таких, наприклад, як створення Фонду універсальних послуг, в Україні не передбачено", - сказав Олійник.

Затвердити схему підвищення тарифів планується на найближчому засіданні комісії, яке відбудеться 27 січня. Голова регулятора не виключає, що його буде проведено в два етапи - спочатку тарифи буде збільшено на 10%, потім, через кілька місяців, ще на 5%.

Востаннє НКРЗ підвищувала тарифи на користування місцевим зв‘язком у лютому 2009 року.

Тоді комісія затвердила проект нових максимальних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги. Їм пропонувалося дозволити підвищити розмір абонентської плати за користування телефонним апаратом на 10-20%.

Для юридичних осіб, а також у селах і селищах міського типу для всіх категорій користувачів абонплата зросла на 10%.

Для міських абонентів із щохвилинною оплатою тарифи зросли на 20%, без похвилинної оплати - на 15%.

Нагадаємо, НКРЗ в кінці листопада 2010 запропонувала скасувати стягування плати за з‘єднання при оплаті послуг мобільного зв‘язку.

Телефонний зв`язок цього року подорожчає на 15%


Новини Статті Аналітика
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Дорогоцінні метали дорожчають і будуть дорожчати Дорогоцінні метали дорожчають і будуть дорожчати ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Газпром" допускає подорожчання газу для Європи Золото на міжнародних ринках продовжує стабільно і довгостроково дорожчати Золото на міжнародних ринках продовжує стабільно і довгостроково дорожчати Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Олімпійський" подорожчав майже на 8 мільйонів гривень Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
У квітні овочі та фрукти подорожчали майже на 22% У квітні овочі та фрукти подорожчали майже на 22% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Бензин дорожчає в усій Європі Бензин дорожчає в усій Європі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо Ти не твориш свою реальність, то реальність створює Тебе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті