Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 22 02:43 | London, Jun 22 00:43 | New York, Jun 21 20:43
Shanghai, Jun 22 08:43 | Tokyo, Jun 22 09:43 | Sydney, Jun 22 11:43

Тарифи на вантажні залізничні перевезення зростуть майже на 20%

Тарифи на вантажні залізничні перевезення зростуть майже на 20%
26 листопада 2010 в 11:30 - Роман Зайцев


Тарифи на вантажні залізничні перевезення зростуть майже на 20%

Мінтрансзв'язку пропонує з 2011 року на 16% підвищити тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України. Про це йдеться у відповідному проекті наказу про зміну коефіцієнтів, які застосовуються до Збірника тарифів на перевезення залізничним транспортом року.Зокрема, наказ передбачає проведення у 2011 році щорічної індексації тарифів, передає "Дзеркало тижня".

У Мінтрансзв‘язку підкреслюють, що остання індексація тарифів на перевезення вантажів у межах України здійснювалася ще у жовтні 2008 року.

При цьому, після набуття чинності Тарифної збірки з 1 травня 2009 року, фактичного збільшення тарифів так і не відбулося.

Більше того, Мінтрансзв‘язку відзначає, що з часу останнього підвищення тарифів фактичний індекс промислових цін склав 25,6%, інфляція також зросла на 25,5%.

У відомстві підкреслюють, що несвоєчасність перегляду тарифів та індексація їх за залишковим принципом, низький рівень рентабельності не забезпечують повною мірою самоокупність.

Тому проведення індексації вантажних залізничних тарифів із 1 січня 2011 року на 16% лише частково забезпечить принцип самоокупності залізниць, зазначають у міністерстві.

Переіндексування також буде сприяти покращенню фінансово-економічного стану галузі, виконанню інвестиційних програм, збільшенню платежів до бюджетів всіх рівнів та збереженню податкових надходжень на рівні не менше, ніж цього року.

"Підтримка у робочому стані зношеного рухомого складу вимагає значних фінансових витрат. Так, у 2011 році витрати на ремонт і модернізацію основних засобів прогнозуються в сумі понад 12 млрд. гривень, що на 40% більше ніж минулого року", - відзначає міністерство.

"Проте фінансовий стан галузі діючого рівня тарифів та існуючих джерел капітальних інвестицій, з урахуванням залучених коштів, дозволить у 2011 році задовольнити потребу залізних доріг тільки на 54%. Дефіцит фінансових коштів складе більше 11 млрд. гривень", - йдеться в пояснювальній записці.

Згідно з прогнозами Мінтрансу, після введення нових коефіцієнтів, доходи від вантажних перевезень повинні збільшитися на 4,033 млрд. гривень, надходження до державного бюджету складуть 2,143 млрд. гривень, з них податок на прибуток - 756,2 млн. гривень, податок на додану вартість - 806,7 млн. гривень.

Тарифи на вантажні залізничні перевезення зростуть майже на 20%


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Оптимізація величини вантажних одиниць при реалізації інноваційних логістичних концепцій на авіатранспорті Оптимізація величини вантажних одиниць при реалізації інноваційних логістичних концепцій на авіатранспорті Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Укрзалізниця" напозичала 11,4 мільярди Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті