Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 21:40 | London, Jul 20 19:40 | New York, Jul 20 15:40
Shanghai, Jul 21 03:40 | Tokyo, Jul 21 04:40 | Sydney, Jul 21 06:40

Євросоюз схвильований перебуванням Чорноморського флоту в Криму

Євросоюз схвильований перебуванням Чорноморського флоту в Криму
21 січня 2011 в 17:26 - Ілона Чіркова


Євросоюз схвильований перебуванням Чорноморського флоту в Криму

Європарламентарії занепокоєні присутністю російського Чорноморського флоту в Криму. Про це було сказано під час обговоренняу Страсбурзі стратегії ЄС у Чорноморському регіоні.Парламентарії висловилися за створення Євросоюзом "системи раннього оповіщення" в інтересах запобігання конфліктів. Така система, на їхню думку, могла б підсилити довіру в регіоні і попереджати ескалацію небезпеки застосування сили.

Ця система була б зосереджена на конкретних випадках, які загрожують стабільності: операціях з продажу зброї і військово-морської активності. Європарламент на пленарному засіданні висловився за розробку власної стратегії в регіоні Чорного моря з метою зміцнення миру і стабільності і забезпечення енергетичної безпеки, повідомляє прес-служба Європарламенту.

Депутати підкреслювали, що для цього необхідно виділити спеціальну бюджетну лінію і надати більше людських ресурсів. Нова бюджетна лінія, на думку парламентаріїв, могла б забезпечити в пріоритетному порядку фінансування проектів розвитку невеликого масштабу, а також прикордонного співробітництва.

Серед інших пріоритетів у Страсбурзі називали стабілізацію обстановки в регіоні, забезпечення прав людини, регулювання міграції, поліпшення енергетичної безпеки та соціальний та екологічний розвиток.

Євродепутати також висловлювалися за посилення гласності майбутніх планів ЄС в регіоні та регулярні міністерські наради між Євросоюзом та країнами Чорноморського регіону. При цьому також відзначалося, що Росія - "бажаний партнер" такого регіонального співробітництва.

Відзначимо, що стурбованість присутністю ЧФ РФ є не тільки в Європі, але навіть в самому Севастополі. Це пов'язано з тим, що Росія несвоєчасно сплачує Севастополю кошти за перебування Чорноморського флоту Росії на території Україні. Про це заявив голова Севастопольської міськради Юрій Дойников. За його словами, в 2010 році з 38 мільйонів гривень, які російська сторона повинна була виплатити Севастополю на соціально-економічний розвиток, місто отримало лише 25,8 мільйонів.

Євросоюз схвильований перебуванням Чорноморського флоту в Криму


Новини Статті Аналітика
Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті