Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 07:32 | London, Feb 19 05:32 | New York, Feb 19 01:32
Shanghai, Feb 19 13:32 | Tokyo, Feb 19 14:32 | Sydney, Feb 19 16:32

ЄБРР готовий подвоїти фiнансування в обмін на реформу української залізниці

ЄБРР готовий подвоїти фiнансування в обмін на реформу української залізниці
6 квітня 2011 в 10:00 - Роман Зайцев


ЄБРР готовий подвоїти фiнансування в обмін на реформу української залізниці

Європейський банк реконструкцiї i розвитку готовий подвоїти фiнансування залiзничних проектiв в Українi за умови реформування галузi.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу Державної адмiнiстрацiї залiзничного транспорту ("Укрзалiзниця").

"Серед перспективних нових проектiв, якi можуть з‘явитися вже в цьому роцi, залiзничники i банкiри називають проекти електрифiкацiї та оновлення рухомого складу", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, у сiчнi 2009 року ЄБРР заявив про видiлення "Укрзалiзницi" кредиту на 62,5 млн. доларів термiном на 10 рокiв на придбання вантажних вагонiв у рамках програми оновлення рухомого складу.

"Укрзалiзниця" та ЄБРР в 2004 роцi пiдписали кредитну угоду на суму 120 млн. доларів. Кредит надано пiд гарантiї держави на 15 рокiв, процентна ставка - LIBOR+1%.

Кошти призначалися для впровадження швидкiсних пасажирських перевезень на всiй територiї України, зокрема, для закупiвлi рухомого складу (близько 49 млн. доларів), придбання обладнання для ремонту залiзниць (близько 29 млн. доларів) i будiвництва Бескидського залiзничного тунелю (близько 40 млн. доларів).

ЄБРР готовий подвоїти фiнансування в обмін на реформу української залізниці


Новини Статті Аналітика
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Укрзалізниця" напозичала 11,4 мільярди Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті