Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 18 16:16 | London, Jun 18 14:16 | New York, Jun 18 10:16
Shanghai, Jun 18 22:16 | Tokyo, Jun 18 23:16 | Sydney, Jun 19 01:16

ЄБРР готовий подвоїти фiнансування в обмін на реформу української залізниці

ЄБРР готовий подвоїти фiнансування в обмін на реформу української залізниці
6 квітня 2011 в 10:00 - Роман Зайцев


ЄБРР готовий подвоїти фiнансування в обмін на реформу української залізниці

Європейський банк реконструкцiї i розвитку готовий подвоїти фiнансування залiзничних проектiв в Українi за умови реформування галузi.Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу Державної адмiнiстрацiї залiзничного транспорту ("Укрзалiзниця").

"Серед перспективних нових проектiв, якi можуть з‘явитися вже в цьому роцi, залiзничники i банкiри називають проекти електрифiкацiї та оновлення рухомого складу", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, у сiчнi 2009 року ЄБРР заявив про видiлення "Укрзалiзницi" кредиту на 62,5 млн. доларів термiном на 10 рокiв на придбання вантажних вагонiв у рамках програми оновлення рухомого складу.

"Укрзалiзниця" та ЄБРР в 2004 роцi пiдписали кредитну угоду на суму 120 млн. доларів. Кредит надано пiд гарантiї держави на 15 рокiв, процентна ставка - LIBOR+1%.

Кошти призначалися для впровадження швидкiсних пасажирських перевезень на всiй територiї України, зокрема, для закупiвлi рухомого складу (близько 49 млн. доларів), придбання обладнання для ремонту залiзниць (близько 29 млн. доларів) i будiвництва Бескидського залiзничного тунелю (близько 40 млн. доларів).

ЄБРР готовий подвоїти фiнансування в обмін на реформу української залізниці


Новини Статті Аналітика
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Укрзалізниця" напозичала 11,4 мільярди Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті