Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 21:08 | London, Jul 18 19:08 | New York, Jul 18 15:08
Shanghai, Jul 19 03:08 | Tokyo, Jul 19 04:08 | Sydney, Jul 19 06:08

Інвестиції в український транспортний флот склали майже півтора мільярди

Інвестиції в український транспортний флот склали майже півтора мільярди
14 січня 2011 в 09:33 - Роман Зайцев


Інвестиції в український транспортний флот склали майже півтора мільярди

Сума капітальних інвестицій в галузь морського та річкового транспорту України протягом 2010 року, за даними Укрморрічфлоту, склала 1 млрд 391 млн грн. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України.Зазначені кошти було спрямовано на розвиток портової інфраструктури, що збільшить привабливість підприємств галузі та забезпечить зростання їх завантаження. «Важливо, що інвестиції йдуть на найнеобхідніші проекти, а в розвиток галузі вкладаються не лише державні кошти, але й значні фінансові ресурси приватних інвесторів»,- зазначив голова Укрморрічфлоту Сергій Крижановський.

На 2011 р. заплановано продовження інвестиційних проектів, реалізація яких розпочалася в попередні роки. Крім того, залучення інвесторів потребують такі проекти: будівництво універсального перевантажувального комплексу в Миколаївському порту, прокладання залізничної колії та реконструкція причалів у Херсонському морському порту, відновлення інфраструктури Генічеського портопункту.

Нагадаємо, що 2010 р. найбільшими інвестиційними проектами стали початок будівництва контейнерного терміналу на Карантинному молу Одеського порту загальною вартістю 4,443 млрд грн, будівництво причалу та комплексу відкритого зберігання вантажів у порту Південному вартістю 616,919 тис грн, реконструкція трьох причалів Іллічівського порту вартістю 38,9 млн євро та будівництво зернового терміналу в Херсонському морському портові вартістю 29,9 млн грн.

Інвестиції в український транспортний флот склали майже півтора мільярди


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті