Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 18:30 | London, Mar 21 16:30 | New York, Mar 21 12:30
Shanghai, Mar 22 00:30 | Tokyo, Mar 22 01:30 | Sydney, Mar 22 03:30

"Укрзалізниця" зрівняла вартість квитків придбаних у касах і в інтернеті

"Укрзалізниця" зрівняла вартість квитків придбаних у касах і в інтернеті
Рейтинг: 0
Голосів: 0
11 лютого 2011 в 11:45 - Роман Зайцев


"Укрзалізниця" зрівняла вартість квитків придбаних у касах і в інтернеті

З 10 лютого вартість залізничних проїзних документів у касах і придбаних в інтернеті за допомогою сервісу е-kvytok однакова. Про це повідомили в "Укрзалізниці".

Згідно з повідомленням, це зроблено для популяризації послуги з реалізації квитків через всесвітню мережу.

Як відзначають у відомстві, зараз в "Укрзалізниці" продовжується роботу над проектом "Електронний квиток".

Пасажир може роздрукувати проїзний документ на принтері і одразу йти на потяг № 165/166 Дніпропетровськ-Київ без візиту до каси. Найближчим часом кількість потягів, де теж можна буде користуватися повноцінним електронним квитком, розширять.

Комісійний збір залежав від вартості квитка, що куплявся через інтернет, і становив 5 гривень і вище.

У 2009 році пасажири "Укрзалізниці" зарезервували і оформили через інтернет 82,2 тис. квитків, з них через мережу було сплачено 71,7 тис., зарезервовано понад 1 тис. місць. 71% квитків пасажири оформили у відділеннях "Укрпошти".

Перший етап програми з бронювання місць через інтернет з подальшим оформленням квитка у касі "Укрзалізниця" запровадила 22 грудня 2008 року.

Другий етап програми, коли пасажир може сплатити через інтернет повну вартість проїзду і послугу замовлення, був запроваджений 30 березня 2009 року.

Після оплати пасажир одержує унікальний цифровий код, після пред`явлення якого він оформляє квиток в будь-якій касі "Укрзалізниці" в будь-який день до відправлення свого потягу.

Восени 2010 року розпочався третій етап програми, в експериментальному режимі. З 20 жовтня у потягу №165/166 "Дніпропетровськ-Київ" у п`яти вагонах посадочний документ прочитується провідником за допомогою спеціального пристрою за штрих-кодом на електронному квитку, який пасажир самостійно може роздрукувати на звичайному папері після оплати через інтернет.

"Укрзалізниця" зрівняла вартість квитків придбаних у касах і в інтернеті


Новини Статті Аналітика
"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укрзалізниця" напозичала 11,4 мільярди Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Газпром" каже, що ні про що з Україною не домовлявся Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруєте йому спочатку свій гарний настрій!

Спіноза
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті