Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 21:08 | London, Jul 16 19:08 | New York, Jul 16 15:08
Shanghai, Jul 17 03:08 | Tokyo, Jul 17 04:08 | Sydney, Jul 17 06:08

"Укрзалізниця" зрівняла вартість квитків придбаних у касах і в інтернеті

"Укрзалізниця" зрівняла вартість квитків придбаних у касах і в інтернеті
Рейтинг: 0
Голосів: 0
11 лютого 2011 в 11:45 - Роман Зайцев


"Укрзалізниця" зрівняла вартість квитків придбаних у касах і в інтернеті

З 10 лютого вартість залізничних проїзних документів у касах і придбаних в інтернеті за допомогою сервісу е-kvytok однакова. Про це повідомили в "Укрзалізниці".Згідно з повідомленням, це зроблено для популяризації послуги з реалізації квитків через всесвітню мережу.

Як відзначають у відомстві, зараз в "Укрзалізниці" продовжується роботу над проектом "Електронний квиток".

Пасажир може роздрукувати проїзний документ на принтері і одразу йти на потяг № 165/166 Дніпропетровськ-Київ без візиту до каси. Найближчим часом кількість потягів, де теж можна буде користуватися повноцінним електронним квитком, розширять.

Комісійний збір залежав від вартості квитка, що куплявся через інтернет, і становив 5 гривень і вище.

У 2009 році пасажири "Укрзалізниці" зарезервували і оформили через інтернет 82,2 тис. квитків, з них через мережу було сплачено 71,7 тис., зарезервовано понад 1 тис. місць. 71% квитків пасажири оформили у відділеннях "Укрпошти".

Перший етап програми з бронювання місць через інтернет з подальшим оформленням квитка у касі "Укрзалізниця" запровадила 22 грудня 2008 року.

Другий етап програми, коли пасажир може сплатити через інтернет повну вартість проїзду і послугу замовлення, був запроваджений 30 березня 2009 року.

Після оплати пасажир одержує унікальний цифровий код, після пред`явлення якого він оформляє квиток в будь-якій касі "Укрзалізниці" в будь-який день до відправлення свого потягу.

Восени 2010 року розпочався третій етап програми, в експериментальному режимі. З 20 жовтня у потягу №165/166 "Дніпропетровськ-Київ" у п`яти вагонах посадочний документ прочитується провідником за допомогою спеціального пристрою за штрих-кодом на електронному квитку, який пасажир самостійно може роздрукувати на звичайному папері після оплати через інтернет.

"Укрзалізниця" зрівняла вартість квитків придбаних у касах і в інтернеті


Новини Статті Аналітика
"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укрзалізниця" напозичала 11,4 мільярди Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Газпром" каже, що ні про що з Україною не домовлявся Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті